Молодіжна компанія
Свята

День молоді у 2025 році

Щорічно у Росії святкується День молоді. Заходи, присвячені юному поколінню, порадують громадян і у 2025 році. Дата не фіксована. Для свята виділяється остання субота червня, згідно з календарем це буде 28 число.

Історія

У 1917 році Радянський Союз дізнався про Міжнародний юнацький день. Його почали відзначати на початку кожного вересня. Масові демонстрації, лекції про соціально важливі питання, підбиття підсумків з трудових досягнень мотивували молодих людей робити посильний внесок у розвиток країни, прагнути загального світу і процвітання.

[1945рокуподіязміниласяВсесвітнімднем​​молодіГоловнепосиленняурочистостізалишилосянезміннималедатаперенесласяна10листопадаПричиноюзмінсталовиникненняВФДМ(Всесвітньоїфедераціїдемократичноїмолоді)створеноїдлязахиступравюнаківтадівчатурізнихсферахжиття

Молодіжна компанія

1958 року Указом Верховної Президії СРСР було затверджено національне свято на честь нового покоління. Назвали його Днем радянської молоді. Для святкування виділили останню червневу неділю. Урочистість, як і раніше, була наділена глибоким змістом, пов'язаним з політичною та соціальною сферами.

Заходи розпочиналися комсомольськими зборами, врученням нагород за трудові та спортивні досягнення. Наприкінці дня влаштовувалися концерти, на яких юнаки та дівчата демонстрували свої таланти та танці для всіх бажаючих.

З розпадом СРСР та освітою РФ назва свята змінилася. 1993 року він став Днем молоді. Перейменував подію та переніс урочисту дату на 27 червня президент Росії Б. Єльцин. Надалі виявилось, що влаштовувати святкові гуляння у робочі дні незручно. Тому у 2023 році розпорядженням В. Путіна було вирішено відзначати подію у вихідний.

Значення свята

Нове покоління – це надія країни на світле майбутнє. Тому необхідно зміцнювати його патріотичний дух, підвищувати рівень освіти, культури та фізичного здоров'я, працевлаштовувати на добру роботу. Урочисті заходи не лише розважають молодих громадян, а й допомагають їм набувати впевненості у своїх силах, реалізовувати суспільно корисні проекти, здійснювати мрії.

Молоді люди з нетерпінням чекають на улюблене свято, тому хлопці та дівчата намагаються заздалегідь дізнатися, коли і якого точно числа пройде День молоді у 2025 році. Вже відомо, що святкування припадає на 28 червня. У кожному російському місті буде реалізовано свою програму, присвячену його темі.

Заходи

Щоразу, на святкуванні, країна дізнається про нові таланти завдяки творчим конкурсам та спортивним змаганням. Юнаки та дівчата вдосконалюють свої здібності у захоплюючих майстер-класах, набувають нових знань на лекціях, пов'язаних з історією, психологією, управлінням, фінансами. Співбесіди на ярмарках вакансій дозволяють багатьом випускникам ВНЗ отримати перспективну роботу.

Розважальна частина включає концерти, виступи КВК, косплей-фестивалі, караоке, квести, флешмоби, настільні ігри. Також увага приділяється благодійності (юнакам та дівчатам пропонується взяти участь у волонтерських акціях) та розвитку малого бізнесу (вдалі стартапи отримують у цей день фінансову підтримку для швидкого старту).

Молодь з повітряними кулями

Цікаві факти

Всесвітній молодіжний день відзначається 10 листопада, але офіційним не є. Святковий фестиваль щоразу влаштовують у новій країні (2017 року він проходив у Сочі).

Міжнародний день молоді офіційно затверджено ООН. Щорічно 12 серпня порушуються теми, що стосуються глобальних проблем, та об'єднання молодих людей для досягнення миру на Землі.

Національні свята, присвячені новому поколінню, відбуваються у багатьох країнах. Дати події є різними. Наприклад, у Таджикистані це 23 травня, у ПАР – 16 червня, у Таїланді – 20 вересня.

Що можна подарувати друзям

Молодою людиною в Росії вважається кожен громадянин молодший 35 років. Тому і учні, і люди, які вже працюють, цього дня можуть обмінюватися невеликими подарунками, що символізують необмежені можливості, які відкриває перед ними життя.

Варіанти:

  • ручка для підписання успішних контрактів у майбутньому,
  • записник для нових геніальних ідей,
  • брелок для ключів від шикарної машини, яку людина купить, досягши успіху в бізнесі.

Квиток у кіно, театр, на екскурсію чи виставку живопису також може стати приємним та корисним презентом.

Якщо ж подарунок школяреві чи студенту хочуть зробити родичі, він може бути дорожчим. Спортсмену сподобається спеціальне екіпірування, любителю походів та подорожей – нова дорожня сумка. Дівчину можна порадувати сертифікатом у магазин одягу чи косметики. Універсальним презентом стане гаджет останньої моделі.

Дівчата з подарунковою коробкою

Головне при цьому – не річ, а сенс, який до неї вкладається. Нове покоління має бути здоровим, красивим, успішним, здатним на великі справи, зміцнення величі країни, вдосконалення світу. Саме цьому присвячено свято.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.