Кривий місяць над лісом
Новини

Коли буде кривавий Місяць у 2025 році

Дата, коли буде наступний кривавий Місяць (повне Місячне затемнення) вже відомий — 7 вересня 2025 року. Цього дня природний супутник повністю накриє тінь від Землі та набуде червоного кольору. Астрономічне явище вдасться побачити у всіх регіонах України (зокрема у найбільшому мегаполісу – Києві). Минулого разу подібне було 8 листопада 2022 року.

Небагато науки

Небесні тіла ніколи не стоять на місці і постійно змінюють становище. Наша планета обертається навколо Сонця, а Місяць навколо неї. Затемнення відбувається, коли Земля стає між Місяцем та Сонцем. Тобто, три небесні тіла вишиковуються в одну лінію. Земля у своїй створює тінь, у яку занурюється супутник. Залежно від того, на скільки відсотків відбувається занурення, затемнення ділять на часткове та повне.

В останньому випадку земна тінь на 100% закриває супутник і на нього не потрапляє сонячне проміння. Світло, що відбивається від нього в цей час, це переламане сонячне світло, що виходить з атмосфери нашої планети.

Кривий місяць над лісом

Як частковий, і повний варіант проходять кілька етапів. Спочатку лише частина супутника потрапляє у тінь. Кульмінація процесу настає загалом через 35 хвилин. У цей час Місяць може фарбуватися коричневий, помаранчевий або бордово-червоний відтінок (це залежить від складу атмосфери). Ще через деякий час небесне тіло повертається до звичного вигляду.

Спостерігати за астрономічним явищем безпечно. Спостереження можна проводити неозброєним оком, за допомогою бінокля або телескопа.

Місячні затемнення відбуваються тільки в повний місяць, а сонячні — в молодик. Читайте про повного місяця і молодика в 2025 році також на нашому сайті.

Частота події

Вражаюче явище можливе за особливого розташування небесних тіл. Як правило, супутник обертається нижче або вище за земну орбіту, тому воно буває рідко — двічі на рік. Часткові варіанти можна спостерігати частіше, тоді як повні — дуже рідко. Вчені чекають на них по кілька років. Причому нерідко спостереженню заважає хмарність.

Примітно, що тільки з Землі можна побачити багряний Місяць. На інших планетах це неможливо. Це обумовлено невеликою відстанню між нашою планетою та її супутником. Проте вчені стверджують, що між ними відбувається поступове віддалення. За прогнозами через 500 млн років, космічного явища більше не буде.

Вплив на людину

Астрологи стверджують, що становище небесних тіл безпосередньо впливає на людину. Це найбільш помітно у метеочутливих осіб, а також тих, хто страждає на хронічні захворювання. За два тижні до та після космічного явища самопочуття залишає бажати кращого.

Особливу обережність мають проявляти вагітні жінки. Затемнення має сильний вплив на слабких людей, і діти відносяться до цієї категорії. Якщо вагітна перебуватиме на вулиці безпосередньо під час події, це може спровокувати порушення розвитку плода, передчасні пологи.

Відчутно впливає на емоційний стан. Під час затемнення зростає кількість сварок, після яких неможливе примирення. Часто саме в цей період близькі люди наважуються на зраду. Поширено зниження розумових здібностей. Це відчувають офісні працівники. Вирішення стандартних завдань здається неможливим. У такому разі, щоб уникнути проблем, фахівці рекомендують взяти вихідний.

Тінь молода пара на тлі місяця

Не варто плутати кривавий Місяць і супермісяць. Останнім прийнято називати подію, коли супутник максимально наближається до Землі.

Прикмети

Протягом усієї історії існування людство розбурхували небесні явища. У цей час народ виявляв особливу спостережливість, помічав будь-які дрібниці. Так з’явилися прикмети та забобони. Багато хто з них відрізняється високою точністю.

Список:

 1. проведені під час затемнення ритуали, мають особливу силу.
 2. Не можна вказувати на багряний супутник пальцем. Це як магнітом притягує негативну енергію.
 3. Щоб задобрити найвищі сили, потрібно три рази плюнути через ліве плече і низько вклонитися. Ще один спосіб – спекти напередодні увечері круглий пиріг.
 4. У лівій кишені потрібно носити обереги, щоб не стати жертвою злих духів. найпотужніші виготовляють заздалегідь, 7 липня, на Івана Купала.
 5. Перший поцілунок під час космічного явища наближає закоханих.
 6. Багряний Місяць пророкує катастрофи (голод, епідемії, війни, катаклізми) у світі.
 7. Свистіти під час астрономічної події — викликати проблеми в особистому житті.
 8. Дитина, зачата, у містичну ніч, матиме проблеми зі здоров’ям та важкий характер.
 9. У період затемнення в гардеробі не повинно бути одягу з дірками у кишенях. Її викидають чи ремонтують. Наявність такої загрожує фінансовими втратами.
 10. У чарівну ніч можна легко придбати нові звички та позбутися старих.
 11. За годину до події потрібно тричі викупатися. Чоловіки повинні завершити водні процедури холодною водою, а жінки теплою.
 12. У людей, народжених у чарівну ніч, життя йде по колу. Події у ній повторюються кожні 18 років.
 13. Зіграти весілля напередодні астрономічної події чи одразу після неї — приректи шлюб на розпад. Подружжя змінюватиме одне одному, скандалить і навіть рукоприкладатиме.

Рідкісне космічне явище негативно впливає на людину. Однак це не означає, що перед її настанням потрібно жити в очікуванні суцільного негативу. Фахівці рекомендують виділити час для себе: відпочити, виїхати на природу, сходити до лазні чи сауни, відвідати масажиста. Це дозволить легше перенести тяжкий період.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.