Повний місяць
Новини

Повний місяць та молодик у січні 2025 року: коли буде, якого числа

Повний місяць та молодик у січні 2025 року будуть особливими. Повний місяць випадає на Старий Новий рік, а молодик — напередодні Дня Діда Мороза та Снігуроньки та Китайський Новий рік. Такі «святкові» дати обіцяють бути яскравими та незабутніми. Щоб направити енергію найважливіших точок місячного циклу в потрібне русло, уникнути неприємностей і провести час з користю, важливо знати, коли і якого числа будуть молодик і повний місяць.

Дата і час Повний місяць у січні 2025 року

Повний місяць припаде на 14 січня. У Москві та Пітері воно відбудеться о 01:26, а за томським часом о 05:26. Місяць перебуватиме у Леві. Це означає, що й так підвищена емоційність досягне свого апогею. Щоб не створювати неприємностей, бажано цього дня не приймати важливих рішень і ні з ким не конфліктувати. Емоції потрібно звернути у сферу творчості, турботи про дітей або просто приділити увагу своїй другій половинці. Сни цього дня відбивають стан особистого життя, сім'ї та творчості.

Повний місяць

Прогноз та рекомендації для знаків зодіаку

У повню зазвичай загострюються питання дружби, любові та взаємин. Енергія та активність досягає кульмінації. Але на всіх повний місяць у Леві діє по-різному:

  • представникам вогненної стихії, особливо Левам, буде непросто впоратися з почуттями, вони будуть втягнуті в цілу низку подій, важливо зберігати спокій;
  • Близнюкам, Водоліям і Терезам важливо не стати причиною конфлікту, не роздмухувати «полум'я» чиїхось нервів;
  • Тельцов, Дів і Козерогів ця астрологічна подія майже не торкнеться;
  • представники водної стихії ризикують потрапити у вир пристрастей, які буквально наступного дня можуть вщухнути, бажано обминати гострі кути і нічого не планувати.

Коли і в якому знаку зодіаку Молодий місяць 2025 року

Новий місячний місяць розпочнеться 29 січня у Водолії — покровителі Росії, цього ж дня відзначається Китайський Новий рік. Його святкування завжди прив'язане до другого молодика після зимового сонцестояння. Точний московський час молодика — 15:35, у Томську, Кемерово — 19:35. Становище Місяця у Водолії можна назвати найвдалішим із усіх. Саме 29 числа можна розпочати роботу над якимось довгостроковим проектом, зав'язати успішне партнерство або навіть зробити пропозицію руки та серця. Сни цього дня показують майбутнє сновидця, його стосунки з друзями та внутрішній світ.

Прогноз та поради для знаків зодіаку

Молодий місяць — час зосередженості та спокою. Ідеальний період для обмірковування планів, але весь цей день проведуть по-своєму:

  • для Овнів, Львів, Стрільців він навряд чи пройде легко, буря почуттів із повного місяця повинна вщухнути, але щось чи хтось порушить звичний ритм життя;
  • повітряні знаки потраплять у свою стихію, для гармонії їм навіть жодних зусиль не докладати, можна сміливо спілкуватися з друзями, займатися хобі;
  • для земних знаків це теж сприятливі дні, але треба уникати втоми та емоційного вигоряння;
  • Ракам, Скорпіонам та Рибам, можливо, буде трохи незвично, новий місячний місяць обов'язково принесе сюрпризи, до яких вони не готові.

Астрологічне колесо над тінню людини

Місяць, що росте і спадає, в січні 2025 року

Змінюючи одна одну, фази нічного світила привносять у життя кожного свої корективи. Період першої чверті припаде на 7-14 січня, третьої — з 21 по 29 січня. Під час першої чверті місячна енергія акумулюється, тому у ці дні рекомендується старанно працювати над проектами чи відносинами. Третя чверть характеризується повільним спадом активності, особливий застій спостерігається у чуттєво-емоційної сфері, але це вдалий період для інтелектуальної діяльності.

Місячний календар незамінний для всіх — бізнесменів, знаменитостей, студентів та домогосподарок. Плануючи важливі справи відповідно до ритмів нічного світила, можна перестрахуватися від помилок та досягти успіху.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.