Весільна церемонія
Календар

Красиві дати для весілля у 2025 році

Весільна церемонія – це подія, яка має приносити щастя, радість та запам’ятатися надовго. Деякі навіть вважають, що на все життя. Важливо підібрати правильне вбрання, запросити лише позитивних гостей, провести все ідеально. Щоб все пройшло добре, потрібно ще підібрати гарну дату для весілля у 2025 році. Важливо не тільки знати, коли буде цікава дата, але ще й розуміти, яких традицій і звичаїв варто дотримуватися.

Сприятливий час для весільної церемонії

Коріння весільної церемонії сягає в історію. Повіками укладаються союзи, які благословляються на небесах. Тому більшість ритуалів пов’язані з вибором дати та проведенням самої церемонії. Є кілька Українських традицій, пов’язаних із вибором часу весілля, на які можна враховувати.

Весільна церемонія

Пора року

Україна довгий час була сільськогосподарською країною. Більшість традицій ідуть звідти. Тому всі шлюби було прийнято укладати восени – у найсприятливіший період збирання врожаю. Вважалося, що ця пора року може принести сімейній парі матеріальний добробут.

Влітку грали весілля рідше. Через те, що було дуже багато роботи, на решту залишалося не так багато часу. Вважалося, що влітку одружуються лише ті, хто не хоче працювати, або в них є якісь особливі обставини, щоб поспішати.

Навесні та взимку був несприятливий час. Незважаючи на те, що кількість роботи була дуже маленькою, морози не сприяли народним гулянням на вулиці. Тому одружень у ці періоди намагалися уникати. Існувало повір’я, що якщо укласти весілля взимку, то стосунки будуть холодними і дуже швидко розпадуться.

День тижня

Стандартний день проведення церемоній субота. Більшість людей вихідні, завтра нікуди не треба, і всі можуть спокійно повеселитися. Гостям не доведеться брати відгул, і всі прийдуть розслаблені. Такий день обирають майже завжди, але не обов’язково, щоби це була саме субота.

Українські народні прикмети взагалі наголошували на дні проведення весілля. Залежно від нього можна було визначити, яким буде сімейне життя:

 1. Понеділок. Не приносить у сімейне життя нічого доброго. Так як це початок тижня, значить все поступово перетвориться на рутину. Подружжя сприйматиме один одного як обов’язкову роботу, а на почуття часу вже не залишиться.
 2. Вівторок. За народними повір’ями, укладання союзу цього дня принесе лише розлад у сім’ю. Велика кількість сварок та взаємних претензій переслідуватимуть до кінця життя.
 3. Середовище. За повір’ям, це був нейтральний день. Підійде для чогось повсякденного, але в сімейному житті не принесе позитиву.
 4. Четвер. Скандали та зради стануть постійними супутниками, якщо вибрати саме цей чорний день.
 5. П’ятниця. Самий сприятливий день для укладання спілок. П’ятничні шлюби відрізнялися стабільністю та позитивом для всіх.

Згідно з традиціями, молодята вже заздалегідь могли вибрати добрий день. Якщо цього не зробити, то не уникнути всіх сімейних сварок та життєвих перипетій.

Молодята з келихами шампанського

Астрологічний календар

В астрології є певні місяці, сприятливі кожному за знаку зодіаку. Їх також можна враховувати при виборі дати весілля:

 • січень – Тельці, Риби та Раки;
 • лютий – Леви;
 • березень – Скорпіони, Козероги та Стрільці;
 • квітень – Близнюки та Козероги;
 • травень – Діви;
 • червень — Терези;
 • липень – Скорпіони та Леви;
 • серпень – Раки;
 • вересень – Стрільці та Діви;
 • жовтень – Скорпіони та Водолії;
 • листопад – Овни;
 • грудень – Леви та Водолії.

Щасливі цифри у кожного знака свої. Вони не впливають безпосередньо на майбутнє сімейне життя та ухвалення важливого довгострокового рішення. Швидше можна підібрати свій вдалий день для того, щоб свято пройшло максимально гладко.

У любовних справах не варто орієнтуватися на нумерологію. Особливо якщо дві людини різних знаків, у яких навіть може виникнути через це конфлікт.

Дати за місячним календарем

Вибираючи гарну дату у 2025 році, рекомендується звертати увагу і на положення небесних тіл. Заступництво планет, місяця або Сонця ніколи не буде зайвим. Є три простих правила, яких можна дотримуватися:

 1. Не виходити заміж під час затемнення. Незважаючи на те, що це може бути дуже символічно, насправді така подія просто висмокче весь позитив із майбутнього сімейного життя.
 2. Ретроградний Меркурій точно завадить. Для будь-яких важливих рішень у житті цей момент не підходить.
 3. Місяць, що росте – ідеальний час для того, щоб почати щось нове. Наприклад, перевести відносини новий рівень.

В іншому – треба покладатись на власні переваги. Не завжди ретроградність планет буде мінусом. Особливо якщо дивитися на календар, де буквально майже немає періодів, де одне з небесних тіл не йде у зворотний бік.

Гарні дати у 2025

Є кілька красивих цифр, які можуть принести успіх у сімейному житті:

 • 02.02.2025;
 • 04.04.2025;
 • 05.05.2025;
 • 11.11.2025;
 • 25.05.2025;
 • 25.02.2025;
 • 20.05.2025.

У цих числах немає жодної магії. Деякі дні, згідно з іншими традиційними звичаями, не дуже підходять для проведення урочистостей. Якщо хочеться зберегти в пам’яті якусь гарну дату і надати їй глибини самостійно, це теж можна зробити.

Не обов’язково вибирати красиві дати для весілля 2025 року, щоб сімейне життя було вдалим. Можна дивитися на традиції, місячний календар, намагатися визначитися, коли все буде сприятливим. Найважливіше – вибудувати стосунки на коханні та взаємній повазі, і не важливо, коли пройде церемонія.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.