Представлений пульт Haptique RS90 для керування одразу всіма пристроями розумного будинку
Фільми

Представлений пульт Haptique RS90 для керування одразу всіма пристроями розумного будинку

Французький стартап Cantata представив на Kickstarter пульт Haptique RS90 у формі телефону. Це універсальний пристрій, який претендує на роль комплексного контролера для розумного будинку. З його допомогою можна керувати телевізорами, колонками, розетками та багатьом іншим.

Фото: Cantata

Розробники відзначають, що це дуже простий у використанні девайс, який не потребує складних налаштувань. Йому не потрібен окремий блок, підключений до ІЧ-ретранслятору.

Фото: Cantata

Пульт працює на базі Android та оснащений 3,2-дюймовим кольоровим сенсорним екраном. Він розташований над набором із 24 основних фізичних кнопок, включаючи клавішу для активації голосового керування.

Фото: Cantata
Фото: Cantata

Haptique RS90 сумісний з більш ніж 3 000 ІЧ-пристроями, включаючи проектори та програвачі Blu-ray. Є також Wi-Fi та Bluetooth для взаємодії практично з усіма сучасними девайсами та платформами розумного будинку. Ще розробники обіцяють доступ до потокових сервісів, у тому числі Spotify та Netflix, та підтримку ігрових консолей.

Зараз Haptique RS90 можна забронювати за 240 євро (22 000 рублів). У комплект із ним входить док-станція для заряджання. Роздрібна ціна збільшиться до 360 євро (33 000 рублів). Перші поставки заплановані на серпень цього року.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.