Кадри зі зйомок фільму Червоний шовк
Фільми

Червоний шовк 2025: актори, дата виходу, новини

Запланований рік випуску детективної кінокартини «Червоний шовк» — 2025 рік. Дата виходу відбудеться 20 лютого, а потім фільм вийде у широкий російський прокат. У зйомках зайняті актори, широко відомі у нашій країні, а й там. Пропонуємо ознайомитись з останніми новинами, які стосуються створення гостросюжетного кінофільму.

Основна інформація

 • Рік виробництва: 2025
 • Країна: Росія
 • Студія: Nota Bene Film Group
 • Жанр: детектив, бойовик
 • Слоган: «Вбивці серед нас»
 • Режисер: Андрій Волгін
 • Сценарій: Марія Нефьодова, Ілля Кожухар, Олексій Колмогоров
 • Продюсери: Вадим Биркін, Гоша Куценко, Анастасія Пєлєвіна
 • Кастинг-директор: Алла Єремичева
 • Актори: Мілош Бікович, Гліб Калюжний, Олена Підкамінська, Чжен Ханьї, Гоша Куценко, Ярослав Могильников, Ірина Алфьорова та інші
 • Оператор: Максим Міханюк
 • Художники: Жанна Пахомова, Анастасія Баталова
 • Вікові обмеження: 12+
 • Прем’єра у Росії: 20 лютого 2025
 • Прокатник: «НМГ Кінопрокат»

Поки невідомо, коли відбудеться світова прем’єра пригодницького бойовика, зйомки якого тривають із 2024 року. Щойно з’явиться свіжа інформація про те, коли історичний детектив вийде у прокат за межами Росії, про неї буде повідомлено додатково.

Кадри зі зйомок фільму Червоний шовк

Сюжетна лінія

Події відбуваються у складний для молодої радянської країни час. Вирішується доля того, на якому рівні складуться міжнародні відносини між Радянським Союзом та Китаєм. Кінофільм пропонує глядачам вирушити 1927-го: необхідно перевезти документи під грифом «таємно», використовуючи для транспортування транссибірський експрес.

Молодий червоноармієць та колишній агент царської охоронки об’єднують свої зусилля, щоб протистояти іноземним розвідникам. Їм також доводиться мати справу зі справжніми головорізами. Маскуючись під звичайних пасажирів, герої вирушили в тривалий шлях територією Росії, щоб роздобути важливу документацію, яка здатна вплинути на майбутнє двох сусідніх країн.

Акторський склад

Багато акторів, зайнятих у зйомках пригодницького фільму «Червоний шовк», датою виходу якого визначено лютий 2025 року, вже відомі російському глядачеві. Проте є й такі, хто лише розпочинає творчу кар’єру артиста кінематографа.

Актори Герої
Мілош Бікович Микола Гарін
Гліб Калюжний Артем Світлов
Олена Підкамінська Ганна Волкова
Аліна Алексєєва Начальниця поїзда
Чжен Ханьї Ван Лін
Гоша Куценко Федір Корнілов
Ярослав Могильників Петро
Ірина Алфьорова Графиня Демидова
Дмитро Куличков Свіблов
Хуан Хаонань Лі Бо
Ілля Долгих Телеграфіст
Євген Сідіхін Начальник ГПУ Березін
Іван Купреєнко Кухар
Костянтин Чепурін Поштовий працівник
Артемій Воскресенський Газетник

Російським глядачам Мілош Бікович найбільше відомий за успішною комедійною картиною «Холоп», Гліб Калюжний яскраво виявив себе в серіалі «Вампіри середньої смуги», Олена Підкамінська полюбилася привабливою Бабою Яги («Сергій проти нечисті»).

Чжен Ханьї, виконавиця ролі Ван Лі, — китайська актриса-початківець. В одному з інтерв’ю вона поділилася тим, що зйомки в «Червоному шовку» даються їй досить складно у технічному плані, оскільки раніше вона працювала лише у театрі та на телебаченні.

Однак вона рада тому, що знімається у цьому фільмі, бо їй дуже подобається Росія. Як туристка побувавши в Санкт-Петербурзі, вона закохалася в нього і прийняла рішення про переїзд. Їй це вдалося: зараз вона студентка третього курсу театрального факультету Російського державного інституту сценічних мистецтв.

Режисер історичного детективу – Андрій Волгін. 2019 року він зняв військово-драматичний бойовик «Балканський рубіж», присвячений російсько-сербським відносинам. Фільм заснований на реальних фактах — проведенні секретної операції, метою якої було позначено захоплення аеродрому Слатіна на території Косова та Метохії.

Режисер Андрій Волгін

Де відбуваються зйомки

Знімають історичний детектив у різних російських локаціях. Перші кадри зроблено на Байкалі, хоча конкретна місцевість поки що не стала надбанням широкого загалу. Продовжилися зйомки біля Псковської області. Основний знімальний майданчик розгорнутий на одній із гілок залізниці.

Трейлер

Поки не вийшов офіційний трейлер пригодницького бойовика, який розповідає про події, пов’язані з перевезенням секретних документів із Китаю з СРСР. Достеменно відомо лише про те, на яку дату в 2025 році призначено вихід «Червоного шовку» на широкий екран. Як тільки з’являться нові новини, ми обов’язково познайомимо з ними наших читачів. Вже зараз можна помилуватися постерами, випущеними відповідно до сюжетної лінії.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.