Дівчина в індійському вбранні
Свята

Акшая тритя в 2025 році

В індуській культурі існує день, коли доля усміхається людині – Акшая Трітя. 2025 року урочисту подію відзначатимуть 30 квітня, у середу. Свято не має фіксованої дати, визначається за давнім ведичним календарем. Цього дня можна розпочинати проекти, які раніше представлялися ризикованими, а також загадати заповітне бажання та спланувати життя на кілька найближчих років.

Найсприятливіший день

У індусів Акшая Тріття вважається чудовим святом, яке найбільше підходить від позбавлення від непотрібних думок і речей, для наповнення життя духовним змістом і радісними подіями. «Тріття» – назва третього дня місячного календаря, сприятливого для здійснення будь-яких проектів.

Окрім Індії, дату відзначають у сусідній країні, Непалі. Інші назви події – Акха Тідж, Акті.

Дівчина в індійському вбранні

Коли в 2025 році настане день Акшая Трітя

Для точного визначення дати використовують ведичний напрямок Джйотиш та місячний календар. Свято відзначають, коли Сонце (Сурья) та Місяць (Чандра) досягають піку активності. При цьому Місяць повинен знаходитися в сузір'ї Тельця, який дарує удачу у справах та легкість досягнення мети, а Сонце перебуває в Овні, гарантуючи успішність починань та силу для їх звершень. Подібна комбінація має потужну дію, дає сильний позитивний заряд, спрямований на духовний розвиток та вирішення матеріальних проблем.

Сприятливий час настає раз на рік і триває добу. Особливий ефект спостерігається протягом світлового дня. У 2025 році дата випадає на останнє число місяця квітня. Щоб досягти бажаного, потрібно слідувати традиціям, які складалися протягом тисячоліть.

Традиції святкування в Індії

Індуси та непальці починають свято з дарів богам. Відповідно до стародавніх вірувань, особливу магічну силу мають предмети, виготовлені із золота, що символізує Сонце, і срібла, що означає Місяць. Також невеликі подарунки із дорогоцінних металів прийнято вручати близьким.

Серед заходів, характерних для урочистостей, усі творчі напрямки. Особливо привабливим заняттям вважають рукоділля – будь-яка річ, виготовлена ​​власноруч у чудовий день, наповнюється космічною енергетикою та позитивно впливає протягом року.

Період сприятливий на вирішення матеріальних проблем:

  • успішно завершується пошук роботи;
  • можна змінити професійну діяльність, не побоюючись втратити у заробітку;
  • легко відбуваються ділові переговори;
  • можна робити вигідні покупки побутової техніки, транспортного засобу, об'єкту нерухомості.

Протягом дня люди відвідують храми, поминають пращурів, займаються духовними практиками. Вважається, що особливих успіхів можуть досягти ті, хто ділить свій успіх з іншими – займається благодійністю, робить пожертвування, роздає милостиню.

Виконання бажань

Щоб досягти позитивного результату, необхідно ретельно підготуватись – чітко сформулювати бажання, записати його на папері. Якщо мріють одержати гроші, у записі проставляють точну цифру. Важливо, щоб бажання стосувалося тільки людини, що ворожить, не впливало на долі інших людей або всього світу. Не можна бажати блага для себе, завдаючи шкоди оточуючим.

Час початку та закінчення місячної доби в Росії настає раніше, ніж в Індії. Тому потрібно орієнтуватися на місячний календар для свого регіону:

  1. У Москві третій місячний день розпочнеться 29 квітня о 04:53, закінчиться 30 квітня о 05:20.
  2. У Санкт-Петербурзі загадати бажання можна в той же час, оскільки Північна столиця знаходиться в одному часовому поясі з Москвою.
  3. Різниця з Єкатеринбургом становить 2, а з Красноярськом 4 години.

Потрібно дочекатися настання сприятливого періоду та озвучити мрію, зосередивши на ній усі зусилля. Щоб бажання збулося, необхідно бути цілком упевненим у своїх намірах.

Цікаві факти

В Індії та Непалі з Акшая Трітя починається сезон весіль, який за ведичним календарем є найбільш сприятливим для укладання союзу.

Хоча подарунки для Богів та родичів жителі Індії намагаються придбати заздалегідь, щороку в день урочистої події вартість ювелірних виробів зростає приблизно вдвічі.

У святкову дату відкривається традиційний фестиваль Чандана Ятра, який триває 21 день.

На Акшая Трітя в будинки індусів заходить Лакшмі, дружина Вішну та Богиня достатку. Вона благословляє сім'ї та дарує їм процвітання.

Успішність дня визначається комбінацією Місяця та Сонця. Але найбільш вдала дата виникає раз на 12 років, коли до небесних світил приєднується Юпітер.

Намальовані Сонце та Місяць

Акшая Трітя – унікальний день, коли доля дарує людині ще один шанс для реалізації свого потенціалу. Досягнення мети неважливі віросповідання та регіон проживання, оскільки дата залежить лише від становища світил. Тому спробувати свої сили може будь-хто, зацікавлений у зміцненні матеріального достатку та у зростанні духовної особистості.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.