Дівчата та хлопець у новорічних ковпаках біля ялинки
Новий Рік

Сценарій на Новий 2025 Змії

Пропонуємо кілька цікавих сценаріїв на Новий 2025 Змії. На найулюбленіше свято дорослих та дітей прийнято готувати подарунки, підбирати чи шити костюми, розробляти меню та, звичайно ж, продумувати перебіг самого заходу. У статті добірка оригінальних розваг для будь-якої компанії.

Новорічні конкурси для корпоративу

Ігри, творчі завдання та веселі загадки допоможуть розважити гостей будь-якого віку.

«Змієзнавець»

Вибираються пари (чоловік і жінка), жінки стають на стілець і під легку музику починають танець зміїний з різними рухами. Чоловіки повинні по черзі розповісти про свою Змійку історію (хто вона, де живе, чим харчується та інше). Перемагає той, чия розповідь викличе більше емоцій та оплесків.

Історії мають бути смішними, навіть трохи безглуздими.

«Вимани Гадюку»

Гості діляться по парах (чоловіків і жінка), жінки забираються під стілець, а чоловіки намагаються їх виманити різними засобами (обіцяннями, лагідними словами, їжею, хитрістю, обманом та ін.). Виграє той, хто зробить це швидше за інших. Таке випробування відмінно підійде і для сімейного святкування, де партнерами вибираються чоловік і дружина. Останньою з них, під шумок, можна висунути різні умови і отримати масу подарунків.

Дівчата та хлопець у новорічних ковпаках біля ялинки

«Сполучені судини»

Перед кожною людиною дві склянки, одна наповнена рідиною, друга порожня. За допомогою соломки треба перелити рідину з однієї склянки в іншу за певний часовий проміжок не проливши, не випивши жодної краплі. Переможець той, чия склянка буде так само сповнена.

Ігри-сценки про Змія для дорослих

Усі знають, хто є господаркою 2025 року, але чому вона не може бути чоловічої статі? Адже за старих часів Змієм називали і всім відомого триголового, на прізвисько Горинич. Пропонуємо ігри, пов'язані із цим казковим героєм.

«Казка про те, як Богатир переміг Горинича»

Сценка для великої компанії під проводом ведучого. З гостей вибираються охочі, діляться на команди, у кожній по п'ять осіб, троє з них зображатимуть триголового лиходія, один — лицаря, а остання має бути жінкою серця. Перед кожною групою учасників коробка з речами: велика футболка для трьох, бейсболки різного кольору, шапка-шолом, гумові шапочки, швабра, кришка від каструлі, вогнегасник (недійсний), кілька пар ласт, крила, сарафан, кокошник чи корона та будь-які інші предмети , за допомогою яких можна деталізувати образ лицаря, діви та Горинича. Ведучий оголошує першу команду, розігрується казка: Бій за принцесу.

Переможця обирають оплесками.

«Триголовий Змій»

Для цього конкурсу знадобляться футболки великого розміру. Всі гості поділяються на команди, що складаються із трьох осіб. Кожна трійка одягає футболку так, щоб персонаж мав три голови, але дві руки. Перед ними стіл із напоями та салатами. Хто вперед нагодує та напоїть свої голови, той і виграє у битві. Щоб правильно оцінити ситуацію, можна заздалегідь обрати членів журі.

«Танець із удавами»

Для такого випробування знадобиться добірка повільної музики та різні красиві, довгі, яскраві та широкі шарфи. Запрошуються декілька учасників, це можуть бути як чоловіки, так і жінки, яким видаються шарфи. Вони мають виконати найкрутіший танець під повільну композицію. Переможця визначають глядачі.

Сценарії для дітей

Школа влаштовує святковий захід не лише для молодших школярів, а й для учнів середньої ланки та старшокласників. Пропонуємо цікаві загадки, вікторини та ігри для сценарію Нового 2025 року.

Діти з новорічними аксесуарами

Дід Мороз і Снігуронька»

Конкурс на найкрутіших і найулюбленіших зимових персонажів найкраще оголосити на початку заходу. Перед учнями два мішки з одягом, що підкреслює образ героїв. Викликаються дві пари, хлопчик і дівчинка, кожен із них має вбрати іншу людину в костюми за своїм баченням. У мішках має бути борода і корона, решта речей можна підібрати веселішими і не стандартними.

«Перетяні Удава»

Діти діляться на дві команди, вишиковуються в колони один за одним. Організатор вручає їм невеликий канат, який вони мають перетягнути по черзі, яка команда набере більше переможців, стає призером.

Дитячі загадки про змію

Загадки про покровителя року можна включити до будь-якого сценарію. Наприклад, поки діти чекають на головного чарівника країни, запропонуйте їм вгадати, хто буде символом року.

То крадеться, то шарудить,

То ще трохи шипить,

Хто ж це спитаю я,

Ну, звичайно ж – (змія)!

Розділювач тексту

Немає в неї ні рук, ні ніг,

Але обжене пішохода,

За своєю суттю вона повзок,

І господаркою буде року,

Закінчується на букву «Я»,

Називається — (змія)

Розділювач тексту

З хвоста складе літери алфавіту,

Але не чіпай її, адже вона отруйна!

(змія)

Розділювач тексту

Вона скрізь легко ковзає,

Навіть якщо вертикаль,

Ну а коли зашипить,

Ти біжи назад ти в далечінь!

(змія)

Розділювач тексту

У траві ніби не видно,

Але чапне здорово вона.

(змія)

Діти та Снігуронька біля новорічної ялинки

«Вікторина про зміїв»

Запропоновані питання з відповідями найбільше підходять школярам початкових класів. Влаштуйте вікторину із призами за правильну відповідь.

Запитання:

 1. Чим харчується повзуче сусіднє? (гризунами, комахами, жабами, яйцями птахів).
 2. Яка кількість видів змій існує на землі? (Більше трьох тисяч).
 3. Що за птах підселяє до своїх пташенят змієнят, для швидшого зростання перших? (Сова).
 4. Хто з цих повзучих красунь найяскравіша? (Королівська кобра).
 5. Російською «це» грядки поливають, а німецькою господиню 2025 року називають. (Шланг)
 6. Чи правда, що кобра танцює, коли факір грає на флейті? (Ні, це обман: її довго тримають у темному кошику, а коли відкривають, вона просто піднімається на волю. Потім, бачачи небезпеку, вона починає стежити за рухами флейти).
 7. Ім'я друга найвідомішого дикого хлопчика (Каа, друг Мауглі).

Ігри для дому

Люди люблять влаштовувати в Новий рік різні корпоративи, але все ж таки це сімейне свято. У родинному колі, в домашній, теплій атмосфері будь-яка гра пройде весело і невимушено. Головне — це фантазія, бажання та відмінний настрій.

«Фанти»

Новорічні фанти мають бути пов'язані із зимовою тематикою. Завдання передають по колу. У капелюсі лежать записочки з випробуваннями, які гості по черзі витягують та виконують:

 1. Зобразити символ року, що минає.
 2. Зображення символу наступного року.
 3. Смішне святкове привітання чужим голосом (відомої особи чи казкового героя).
 4. Зміркувати коктейль із зимовою назвою.
 5. Протягом години застільного часу розмовляти мовою тій, хто пануватиме і господарюватиме 2025, тобто. шипіти. (Не поспіль, а просто протягом цього часу за потребою).
 6. Роздати всім Новорічні атрибути та зробити селфі.
 7. Заспівати пісеньку про ялинку, замінюючи слова на «ху-ху-ху».
 8. Весь вечір бути тамадою.
 9. Почистити мандарини однією рукою.
 10. Поділити мандарин із дружиною, не торкаючись його руками.
 11. Всіх привітати і освідчитися у коханні!

«Моя дружина краща»

Якщо господиня року представляє жіночу стать, значить, і хвалити ми саме слабких дам. Для участі вибирається подружня пара, дружини встають на «п'єдестал» по черзі, а чоловіки починають їх хвалити. Нагороду отримує «Краща дружина» згідно з оплесками.

«Пиріг»

Ця дивовижна страва готується у нашій уяві. Глава сім'ї або заходу встає і говорить про те, що хоче спекти найбільший і найсмачніший у світі пиріг, за основу він візьме «Життя». Кожна людина, яка присутня за столом, встає і каже, що вона додасть до неї. Відповіді можуть бути як серйозними, так і прикольними.

Сім'я за новорічним столом

Інгредієнти:

 • щастя;
 • радість;
 • кохання;
 • вірність;
 • доброту;
 • співчуття;
 • веселощі;
 • чуттєвість;
 • романтизм і т.д.

Цю гру можна використовувати як тости, за кожен запропонований інгредієнт все піднімають келихи.

«Конкурс на найкращий тост»

Протягом усього вечора кожен присутній вимовляти тост, записаний «секретарем». Наприкінці проводиться підбиття підсумків. Той, чий вислів був найкласнішим, отримує подарунок.

Якщо у вас є ідеї, чим можна доповнити новорічні сценарії на 2025 Змії, пропонуємо поділитися в коментарях.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.