2025 Зеленої Змії
Новий Рік

Новорічні малюнки з символом 2025 року.

Для всіх, хто цікавиться тематикою східного гороскопу, ми приготували прикольні та незвичайні новорічні картинки із новим символом 2025 року – зеленою Змією.

Символ року майбутнього

По східному гороскопу наступного року правитиме Зелена Дерев’яна Змія, тому вітаючи з 2025 роком, що наступає, можна відправляти друзям і знайомим зображення прикольної змійки або гарну листівку з символом року.

Згідно зі східним календарем, новий покровитель повноцінно вступить у свої права, прийнявши естафету у Зленого Дерев’яного Дракона в ніч з 28 на 29 січня 2025 року, а через рік передасть правління Червоного Золотого Коня в ніч з 16 на 17 лютого 2026 року.

2025 Зеленої Змії

Зодіакальне річне коло складається з 12 тварин, тому рік Змії приходить до нас кожні 12 років. При цьому поєднання тварини та стихії повторюється лише раз на 60 років, адже кожен покровитель циклічно змінює 5 стихій:

  • метал (білий чи срібний колір покровителя);
  • вода (чорний колір покровителя);
  • дерево (зелений колір покровителя);
  • вогонь (червоний колір покровителя);
  • земля (жовтий чи золотий колір покровителя).

Зелена Змія – символ 2025 року

У китайському гороскопі зі Змією пов’язують такі риси характеру, як тонкий розум, проникливість та хитрість. При цьому зелений покровитель отримує від стихії дерева спокійну вдачу, умиротворення, вміння вести діалог і переконувати.

Відправляючи напередодні свята друзям, родичам, знайомим чи колегам красиві новорічні картинки із символом 2025 року, ви бажаєте їм у майбутньому періоді отримати прихильність мудрої Змії та заручитися підтримкою покровителя у будь-яких починаннях.

Скачати красиві картинки зі Змією (символом року майбутнього) на Новий Рік 2025, ви можете просто зараз, причому абсолютно безкоштовно. Просто клацніть на малюнок, що сподобався, і збережіть зображення, що відкрилося в повному розмірі, на свій пристрій, як будь-яку іншу картинку з інтернету.

Мультяшні змійки

Якщо ви знаєте, що людина не любить або навіть боїться змій, і реалістичні зображення їй буде переглядати явно неприємно, то відправте їй веселі мультяшні картинки, на яких символ року виглядає мило і зовсім не страшно.

Такі картинки точно сподобаються дітям, адже змійки на них добрі, усміхнені та милі.

Змія у традиційному стилі

Поціновувачам культури Піднебесної однозначно сподобаються новорічні картинки, витримані у традиційній стилістиці Китаю.

Змія у китайському стилі

Такі картинки можна відправити другові, який цікавиться цим напрямком, на Китайський Новий Рік (з 28.01.25 на 29.01.25), або просто напередодні приходу 2025 року Змії (31 грудня 2024 року).

Підібрати відповідний малюнок у китайській тематиці допоможе наша велика колекція (переглянути зображення в повному розмірі можна, клікнувши по картинці, що зацікавила).

Зміїні шпалери

Ще один спосіб підкреслити неординарність наступного року – встановити на комп’ютері гарні шпалери із зображенням нового символу.

Зверніть увагу, що фотографія може не співпадати з розміром екрана і потрібно виконати додаткові налаштування в меню робочого столу.

Змія техно - шпалери на робочий стіл Змії - шпалери на робочий стіл Змії Райзен - шпалери на робочий стіл Бірюзова змія - шпалери на робочий стіл

Пропонуємо також скачати незвичайні зміїні шпалери на телефон, які додадуть вашому гаджету яскравий та стильний вигляд.

Календарі зі Змією

Як незвичайний онлайн-презент можна відправити другу або знайомому напередодні Нового 2025 року яскравий календар з усіма святами України і красивим зображенням символу року.

Календар на 2025 рік з прикольною змією

Календар на 2025 рік із мудрою Змією

Календар на 2025 рік зі Змією

Календар на 2025 рік з милою змією

Календарі розмальовки

Для тих, хто любить створювати символічні подарунки друзям своїми руками, пропонуємо завантажити, роздрукувати та розмалювати прикольний зміїний календар-розмальовку. Все, що потрібно для реалізації ідеї – це аркуш паперу, звичайний чорно-білий принтер та трохи фантазії.

Більше яскравих та красивих картинок-розмальовок на 2025 рік ви можете знайти на сторінках нашого сайту.

Трафарети для вікна

Зробити неординарний зміїний декор на Новий Рік своїми руками можна, виготовивши з паперу прості трафарети. Для цього просто скачайте сподобалося вам зображення з галереї, роздрукуйте його на аркуші офісного паперу і акуратно виріжте зайві фрагменти.

Також пропонуємо почерпнути ще більше цікавих ідей для декору вікон у 2025 році та завантажити трафарети для виготовлення новорічних витинанок.

Вітальні листівки

Немає часу на виготовлення авторського презенту — просто скачайте готові незвичайні листівки зі Змією, символом року, що прийде, і відправте варіант друзям, що сподобався, через месенджер або соціальну мережу.

Більше креативних листівок у різних тематиках ви можете знайти на нашому сайті в розділі «Привітання».

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.