2025-рік Змії
Новий Рік

Зображення на Новий 2025 рік

Попереду на нас чекає Новий 2025 рік Зеленої Дерев’яної Змії, і напередодні зимових свят ми пропонуємо завантажити красиві новорічні картинки та календарі з новим символом.

Зелена дерев’яна змія – символ 2025 року

У східному календарі 2025 рік пройде під знаком Змії, стихією якої буде дерево. Саме тому новорічні картинки та листівки 2025 цілком можуть містити зображення симпатичних змійок.

2025-рік Змії

Рік Змії зображення

Пропонуємо підібрати для привітання прикольні новорічні картинки для 2025 Змії, на яких зображено символ року майбутнього.

Важливо! Всі новорічні картинки з тематикою 2025 року представлені на сторінці, ви можете скачати або роздрукувати для особистого користування абсолютно безкоштовно.

Щоб відкрити картинку з галереї на весь екран і після зберегти на своєму пристрої, клацніть на зображення, що сподобалося.

Красиві картинки із зображенням Змії, відправлені близьким, друзям чи напередодні Нового 2025 року – це не просто новорічні листівки, а справжній оберіг від негараздів на весь період царювання нового покровителя.

Змія здавна вважається символом:

  • мудрості;
  • багатства;
  • хитрощі та вміння пристосовуватися.

Картинки у китайському стилі

Рік Змії приходить до нас саме китайським гороскопом, але ми зустрічаємо його трохи раніше, ніж у Піднебесній.

Традиційно, ми згадуємо новий символ, вітаючи друзів та близьких із наступаючими святами, але офіційно Змія вступить у свої права лише 29.01.25 і продовжуватиме опікуватися людям до 16.02.26.

Рік Змії за китайським гороскопом

Цікавий факт! Востаннє Зелена Дерев’яна Змія правила у далекому 1965 році, адже поєднання тварини та однієї з п’яти стихій зустрічається раз на 60 років. Це означає, що наступного разу саме такий покровитель спуститься на Землю 2085 року.

Так, вітаючи друзів з нашим Новим Роком, можна відправити картинку з реалістичною або мультяшною змією, а вже 29 січня (напередодні Китайського Нового Року) подарувати картинку в традиційній тематиці.

2025 рік у китайському гороскопі

Шпалери на робочий стіл

Створити напередодні свят новорічний настрій також можна, встановивши на робочий стіл красиві новорічні шпалери з ялинкою або символом прийдешнього року.

Важливо! Через різні параметри роздільної здатності може знадобитися додатково налаштувати екран у розділі «Параметри».

Класичні новорічні картинки підійдуть тим, хто не дуже прихильний до змійок і не хоче бачити весь екран нового символу 2025 року.

Якщо зміїна тематика року вам до душі, сміливо прикрашайте свій комп’ютер картинками з новим покровителем.

Новорічні листівки

Потрібні ідеї, як оригінально привітати знайомих із наступаючим святом через месенджер – пропонуємо відправити через інтернет красиві новорічні картинки з новим покровителем 2025 року, або витримані у традиційній нейтральній тематиці свята.

Листівка на Новий Рік 2025

Доповнити листівку можна красивими побажаннями у віршах чи прозі, які ви можете знайти на нашому сайті в розділі «Новорічні привітання на 2025 рік».

Новорічна листівка на 2025 рік

Якщо близький друг любить стильні та прикольні привітання, пропонуємо відправити йому міні-листівку з милою доброю змією, яка обов’язково викличе посмішку та подарує чудовий передсвятковий настрій.

Календарі на 2025 рік

Потрібен незвичайний та водночас корисний презент на свято? Скачайте безкоштовно прикольні картинки на Новий Рік 2025 з календарями, в яких відмічені всі святкові та вихідні для України.

Календар на 2025 рік змії Календар на 2025 рік Зеленої дерев'яної змії Календар на 2025 рік змії Календар на 2025 рік з китайською змією

Докладніше про те, як ми відпочиваємо в наступному році, читайте у статті «Виробничий календар 2025 року».

Картинки-витинанки

У слов’янських країнах будинки на зимові свята давно прикрашають витинанками. Зробити такі ажурні вирізання з паперу на вікна можна своїми руками, просто завантаживши та роздрукувавши спеціальні картинки, на яких відмічені зони для вирізування.

Ще більше ідей для новорічної прикраси вікон у цій тематиці (ялинкові іграшки, ангелочки, мультяшні герої, ажурні куточки, цифри та літери) ви знайдете у нашій статті «Витинанки на Новий 2025 рік».

Картинки-розмальовки

Що може бути цікавішим, ніж створити свої унікальні картинки на Новий Рік 2025! Пропонуємо скоротити час, займаючись цікавою творчістю.

Щоб створити свою новорічну листівку, необхідно:

  1. Вибрати малюнок, що сподобався.
  2. Завантажити зображення.
  3. Роздрукувати на чорно-білому принтері.
  4. Розфарбувати, використовуючи олівці чи маркери.
  5. Доповнити зі зворотного боку красивим вітанням у віршах чи прозі.

У нашій добірці представлені такі красиві картинки для розфарбовування та створення авторських міні-листівок на Новий Рік 2025 року.

Ще більше ідей на тему листівки «З Новим Роком 2025», а також оригінальні картинки для розмальовки у святковій тематиці ви знайдете у нашій статті «Розмальовки на 2025 рік».

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.