2025-рік Змії
Новий Рік

Приколи на Новий 2025 рік

Жодне по-справжньому щасливе свято не обходиться без жартів. Не можна залишити без уваги приколи і на Новий 2025 рік. Новорічна атмосфера сприяє веселому проводженню часу та отриманню приємних емоцій. Перелік новорічних жартів досить широкий. Це дозволяє урізноманітнити свято та наповнити його особливим змістом, створити чудові спогади. Новий рік не лише час чудес, а й безтурботного відпочинку у родинному колі або друзів. Завжди хочеться провести його дуже комфортно.

Передбачення на 2025 рік

Найулюбленіший і найпростіший прикол до Нового року — жартівливі передбачення. Для цього потрібно лише написати на папірцях пророцтва. Але, щоб створити святкову атмосферу, бажано помістити папірці в гарну коробку і використати кольоровий папір, згорнути його у трубочки та перев’язати бантиками. Основну увагу слід приділити тексту передбачень. Краще писати щось лаконічне та позитивне, наприклад, «У 2025 році на тебе чекає море сліз, але тільки від радісних подій!».

Маленькі кольорові пакунки

4 шота

Прикольна гра, співзвучна однойменній пісні Dead Blonde, хороша для новорічних корпоративів або навіть сімейних посиденьок. Суть полягає у витягуванні із коробочки одного з чотирьох заготовлених заздалегідь тостів. Можна використовувати й іншу кількість папірців. Додати оригінальності допоможе включення до змісту тостів уривків з анекдотів. Наприклад, у першому папірці початок анекдоту, а в останньому — кінець.

Конкурс віршів

Проба рими та ритму залишить пам’ятні чотиривірші чи навіть цілі поеми. Можна створювати жартівливі описи друзів або прогнози на майбутнє. У компанії можна розподілитися так: один вигадує рими, а інший намагається скласти рядки, наприкінці яких красується підібрана другом рим. Можливо буде виходити не дуже добре та професійно, зате весело.

Спекотні суперечки, або конфліктологія

Для любителів гострих відчуттів підійде гра у конфлікт. Але уразливим чи агресивним натурам краще від неї утриматися. Як відомо, у суперечці народжується істина. Тому можна сперечатися про що завгодно, головне, дійти результату. Як інструмент можна використовувати смішні та безапеляційні аргументи. Той, хто зможе цікавіше відстояти свою точку зору, стає переможцем.

Ідеальною нагородою гравцю може стати новорічний сувенір чи солодкий подарунок.

Подібні приколи можна робити дітям, але під контролем дорослих. Їм підійде роль медіатора-примирителя. Головне, у процесі відстоювання правоти не захопитися і не посваритися з опонентом.

Діти в новорічних ковпаках з повітряними кульками

Ставки на визнання

Знайому всім забаву з одкровеннями можна дещо вдосконалити та надати їй новорічних ноток. Можна ускладнити її такими елементами:

 • додати заборонені слова (наприклад, так, ні, може бути і т.д.);
 • запровадити «штрафні санкції» за відмову від відповіді;
 • нараховувати очки за найбільш докладні чи оригінальні відповіді, підсумовувати їх та обрати переможця.

Казки чи мультики

Прекрасний варіант для сімей із дітьми. Можна розіграти цілий сценарій від легендарного «Грінча» до «Короля Лева». Можна навіть заздалегідь скачати кілька відео і зробити смішну добірку кадрів з різних мультфільмів, а потім продемонструвати гостям виставу, наслідуючи героїв. Для тих, кому не хочеться зв’язуватися з костюмами та декораціями, заучуванням мови тощо, можна влаштувати конкурс «розповідання казок» на новорічну чи різдвяну тематику. Тим самим позмагатися з того, хто знає більше історій.

Хрещений батько

Ще одна маловідома, але прикольна забава, заснована на мемах із зображенням Дона Корлеоне. Можна пропонувати співрозмовникам збирати воєдино фрази із двох основних частин. В одній використовувати словосполучення «зробити щось без належної поваги», а в іншу — вкласти основний зміст. Переможе той, хто матиме більше смішних комбінацій. Як приклад підходить фраза: «Ти просиш мене переказати гроші, але робиш це без поваги — не називаєш кодове слово своєї карти».

Листівки чи колажі

Можна намалювати гарні листівки або придбати в магазині готові і прикрасити їх фото або власноруч написаними привітаннями. Ще один варіант — змайструвати колаж із якихось картинок і під кожним розмістити напис, а хтось має вгадати, що там написано, коли зроблено те чи інше фото чи зображено на ньому.

Наприклад, можна зробити добірку кадрів з фільмів, під картинками зі зворотного боку підписати назву кінострічок, а гравець має навмання озвучити правильну відповідь, звідки кадр.

Молодіжна компанія

Конкурс пісень

Ще одна смішна розвага — спроби заспівати всім знайомі хіти. Учасники змагання матимуть змогу поспостерігати за кумедними спробами взяти високі чи низькі ноти гостями, а також потренуватися самим. Ідеально озвучитиме популярні пісні різних жанрів:

 • рокерську «Ляльку чаклуна»;
 • радянську «Новорісну» (Дискотека Аварія);
 • іноземну Happy New Year;
 • молодіжний хіт «Хлопчик на дев’ятці»;
 • будь-яку іншу композицію на смак гостей.

Дід Мороз

Образ новорічного чарівника Українського свята, що полюбився кожному, прикрасить будь-яку вечірку. Можна вбратися у Діда Мороза і розважати компанію друзів — дарувати подарунки, співати, розповідати анекдоти та байки, танцювати. Ускладнити завдання можна грою у цілий «легіон чарівників»:

 • Санта-Клауса;
 • французького Пер Ноеля;
 • італійського Баббо Наталі;
 • китайського Шо Хіна.

Символ року

Зважаючи на те, що 2025 рік пройде під символом Змії, непоганим варіантом стане гра в змійку. Популярну телефонну забаву дітей нульових можна перетворити на реальну. Ні, звичайно, без живої змії. Можна зробити дві змії з підручних засобів — папери, вати, стрічок і т.д., а також змайструвати лабіринт із коробок або подушок. У ході вгадування будь-яких фактів про зміїв наповнювати «тварину» подарунками чи цукерками та пересувати імпровізованим лабіринтом. Головним завданням буде вміло спритно переміщатися ним, не врізаючись у стінки.

Молодіжна компанія у новорічних ковпаках

Ключова формула новорічного настрою — більше фантазії та позитиву, а також дотримання заходів безпеки, щоб свято пройшло без проблем. Новорічні приколи покликані розрядити обстановку та подарувати безліч яскравих вражень, зарядити енергією на цілий рік.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.