Новорічний декор, столові прилади на столі, серветка на тарілці
Новий Рік

Сервірування новорічного столу 2025 року: оформлення

Гармонійне сервірування новорічного столу задає тон та атмосферу всьому заходу. У 2025 році основними елементами оформлення стануть культурні деталі, що символізують процвітання, радість та удачу.

Кольорова гама

У східних культурах кольори, які традиційно пов'язані з роком Деревної Змії — це зелений і коричневий. Ці відтінки мають особливе значення та символізм у різних аспектах традицій.

Зелений представляє природу, життєву силу, зростання та оновлення. Він асоціюється з гармонією, балансом та процвітанням. У контексті року Змії колір означає регенеративні та перетворюючі сили рептилії, коли вона скидає шкіру і з'являється наново. Тон символізує омолодження життя, удачу та початок циклу процвітання.

Новорічний декор, столові прилади на столі, серветка на тарілці

Коричневий представляє ґрунт, стабільність та єднання людини із землею. Часто асоціюється з надійністю, практичністю та працьовитістю. У контексті року Змії колір символізує зв'язок зі світом природи, енергією землі та прихильністю змії до поверхні планети. Тон означає важливість стійкості, стійкості та наполегливості у досягненні цілей та досягнень.

Якщо розглядати сучасні тенденції, то прогресивні агентства з прогнозування трендів представляють ключовим відтінком 2025 року темно-синій тон Future Dusk (у перекладі з англ. — «сутінки майбутнього»).

Як ефектну деталь можна використовувати чорний.

Як використовувати кольори

Щоб відсвяткувати Новий рік та зустріти свято у символіці заданих кольорів — до аксесуарів, тканин та святкових декорацій можна включити пофарбовані елементи.

Популярні ідеї:

  1. Прикраси. Застосувати зелений, коричневий і синій як основні кольори для декору — паперові ліхтарі, плакати, прапорці, кульки або розтяжки навколо будинку або на місці проведення заходу.
  2. Тканини. Прикрасити зал та меблі драпіруванням з тканин відповідних відтінків. Гостям можна запропонувати прийти у тематичному одязі заданої палітри.
  3. Сервірування. Накрити столи кольоровими скатертинами, доповнити однотонними серветками, прикрасити центральні зони елементами зі свіжою зеленню, квітами чи фруктами.
  4. Приготувати їжу та напої, які відображають кольори та символіку року. Подати зелений чай, страви зі свіжих овочів або десерти з зеленими елементами. Читайте також про те, що має бути на новорічному столі у 2025 році.

Сервірування новорічного столу у різних стилях

Вибираючи сервірування, потрібно ґрунтуватися на зручності гостей, вибраному меню новорічного столу 2025 року та тривалості зустрічі. Наприклад, літнім гостям може не підійти японська чайна церемонія за низькими столиками, а для поїдання суші не вистачить паличок, якщо вони не були передбачені. Оформити сам новорічний стіл для зустрічі 2025 можна в різних етнокультурних дизайнерських стилях, цікаві приклади з фото знімуть питання, як можна накрити святковий стіл.

Китайська

У китайській культурі широко відзначається Місячний Новий рік. Стіл прикрашають яскраво-червоні скатертини, що символізують удачу та процвітання. Червоні ліхтарі та китайські вирізки з паперу із зображенням зодіакальних тварин прикрашають тарілки. Традиційні символи (ієрогліф «удача» або символ подвійного щастя) можуть бути включені до центральних частин. Подаються класичні китайські страви – пельмені, риба, мандарини (символ удачі).

Індійська

Для святкування Нового року в Індії віддають перевагу яскравій і яскравій темі. Стіл накривають шовковою або бавовняною тканиною з багатим малюнком (сарі). Складні візерунки ранголі, зроблені в домашніх умовах з кольорового рису, квіткових пелюсток або кольорових порошків, прикрашають кухонні меблі. Використовується латунний чи срібний посуд, запалюються маленькі глиняні світильники (діяс). Подаються смачні індійські солодощі (ладу та джалебі) та пікантні салати.

Скандинавський

У скандинавських країнах напередодні Нового року часто відзначають у затишному та елегантному стилі. Стіл прикрашають білою скатертиною, доповненою вставками зі срібла чи золота. У центральну частину включені природні елементи — соснові гілки, шишки та ягоди. Свічки створюють теплу та затишну атмосферу. Подаються традиційні скандинавські страви — маринований оселедець, копчений лосось, фрикадельки та імбирне печиво.

Мексиканська

У Мексиці Новий рік — свято, наповнене яскравими фарбами та прикрасами. На столі обов'язково скатертини серапе з традиційними візерунками. Навколо обідньої зони розвішано барвисті папель-пікадо (рукотворні паперові банери). Місцеві глиняні тарілки та миски талавера використовують для подачі їжі. Гостям подають традиційні закуски (тамалі, позоле, гуакамоле напої (текіла, маргарита, лимонад). Також частиною святкування є піньяти.

Марокканський

Стиль поєднує насичені кольори, хитромудрі візерунки та екзотичні елементи. Стіл прикрашається шовковими чи оксамитовими скатертинами. Марокканські ліхтарі, виготовлені з кольорового вітражного скла або металу, розміщені як центральні елементи. Використовується латунний або срібний посуд із декоративними візерунками. Традиційні марокканські страви (кускус, тажини та пахлава) подаються у супроводі ароматного м'ятного чаю.

Представлені описи дають загальний огляд стилів прикраси, покрокові інструкції вибудовуються у розмірі: стіл, стільці, скатертина, центральна прикраса, посуд, індивідуальні аксесуари. Дрібні елементи можуть бути створені на особистий смак із збереженням загальної тематики.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.