У iOS 18 можна перейменовувати Siri та звертатися до асистента інакше
Фільми

У iOS 18 можна перейменовувати Siri та звертатися до асистента інакше

Apple додала в iOS 18 функцію Vocal Shortcuts, яка дозволяє використовувати власні звуки замість мови та персоналізувати голосові команди. З її допомогою можна навіть змінювати вітальну фразу «Привіт, Siri» на будь-що інше для пробудження асистента.

Опція вже доступна у бета-версії ОС. Для її використання потрібно відкрити програму «Налаштування», перейти до розділу «Доступність», прокрутити вниз до пункту «Голосові команди» та вибрати «Налаштувати голосові команди» → «Siri‌». Після цього можна вводити будь-яке вітальне слово, наприклад, Евріка.

Зображення: MacRumors

Однак зміни будуть обмежені лише iPhone. На інших зв'язаних пристроях все одно залишиться класична фраза. Крім того, Vocal Shortcut робить обов'язковою паузу між привітанням та командою. Якщо без неї можна вимовляти цілу фразу («Еврика, котра година?») і відразу отримувати відповідь, то з нею спочатку треба привітати асистента («Еврика»), а вже після його активації озвучувати команду («Котра година?»).

MacRumors зазначає, Що через цю затримку багато хто навряд чи захочуть використовувати нову опцію постійно. Нагадаємо, реліз загальнодоступної iOS 18 очікується восени.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.