Acemagic показала ноутбук із двома екранами – основним та відкидним – Лайфхакер
Фільми

Acemagic показала ноутбук із двома екранами – основним та відкидним – Лайфхакер

Китайська компанія Acemagic представила ноутбук X1. Його головна особливість — наявність відразу двох 14-дюймових екранів з роздільною здатністю 1080p.

Зображення: Acemagic

За словами виробника, це «перший у світі ноутбук, що складається горизонтально на 360 градусів». Якщо у вас вдома замість одного монітора коштує одразу два, то з Acemagic X1 ви отримаєте приблизно той самий сетап – лише у вигляді лептопа.

Зображення: Acemagic

Ціну, дату виходу та повні характеристики компанія поки не розкрила, але, судячи з усього, ноутбук не зможе похвалитися надвисокою продуктивністю. Він отримає процесор дворічної давності Intel Core i7-1255U 12-го покоління, 16 ГБ оперативної пам'яті DDR4 і SSD стандарту PCIe 3.0 на 1 ТБ. Максимальна швидкість передачі даних через USB — 5 Гбіт/с, а стандарт HDMI — лише 2.0 замість сучаснішого 2.1. Один із портів USB-C призначений лише для заряджання.

Зображення: Acemagic

Примітно також, що ліворуч від клавіатури справжнім золотом вигравірувано цитату Стіва Джобса: «Залишайтеся голодними, залишайтеся безрозсудними». За словами Acemagic, «цей штрих символізує преміум-якість та інноваційний дух пристрою».

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.