Proton запустила альтернативу Google Документів з упором на безпеку
Фільми

Proton запустила альтернативу Google Документів з упором на безпеку

Proton, відома як розробник захищеного Email-клієнта, випустила свою власну альтернативу Google Документів — Proton Docs. Окрім того, що сервіс має всі основні функції популярного продукту від Google, він ще й захищає від зловмисників кожен документ та кожен клік.

Зображення: Proton

Все це досягається завдяки наскрізному шифруванню як реального часу. На додаток до цього, як і у випадку з іншими своїми продуктами, Proton обіцяє, що ніколи і ні за яких умов не продаватиме дані користувачів або використовувати їх якось ще.

У Proton Docs можна знайти всі базові можливості редактора документів: можна змінювати стиль тексту, коментувати його та працювати над ним спільно з іншими користувачами, а також вставляти мультимедійні файли.

Зображення: Proton

Поки що сервіс працює тільки в браузері та оптимізований тільки для десктопу, але згодом має з'явитися і на інших платформах. «Все, що є у Google, у наших планах теж», — заявив PR-менеджер Proton Вілл Мур.

Proton Docs доступний у рамках Proton Drive — набору інструментів для офісної роботи з фокусом на безпеку. До нього, крім поштового клієнта, входять календар, система зберігання файлів, менеджер паролів та інші сервіси.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.