Як у iPod nano: футляр AirPods може отримати сенсорний екран
Фільми

Як у iPod nano: футляр AirPods може отримати сенсорний екран

Apple запатентувала футляр із сенсорним екраном для своїх бездротових навушників. Він дуже схожий на старий аудіоплеєр компанії iPod nanoпише 9to5Mac. Серед сучасних пристроїв таке рішення вже реалізовано в JBL Tour Pro 2.

З моменту дебюту перших AirPods у 2016 році купертинці регулярно вносять невеликі оновлення та покращення в їхні кейси. В останніх версіях з'явилися підтримка бездротової зарядки, вбудований динамік, USB-C, відстеження Find My та багато іншого. У новому поколінні вони можуть одержати ще й дисплей.

Зображення: Apple

Цей патент вперше був зареєстрований у вересні 2022 року, але нещодавно Apple оновила його. Судячи з усього, компанія, як і раніше, зацікавлена ​​в ідеї. З документа випливає, що користувачі зможуть використовувати дисплей щонайменше для п'яти різних завдань:

  • управління музикою;
  • активації та взаємодії з Siri;
  • отримання повідомлень та відповідей на них;
  • перевірки прогнозу погоди;
  • прослуховування аудіокниг.

Однак варто пам'ятати, що далеко не всі патенти доходять до фінішної прямої, тому цілком ймовірно, що ми ніколи не побачимо сенсорний футляр AirPods. Але це безперечно цікавий спосіб створити більш преміальну версію навушників Apple. Як гадаєте?

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.