Як додавати та переглядати примітки в Word
Фільми

Як прибрати область виправлень у Word

Область виправлень — це частина режиму «Рецензування», який дозволяє пропонувати редагування та додавати примітки під час спільної роботи кількох людей над одним документом. Завдяки виправленням не виникає плутанини: оригінальний текст залишається незмінним доти, доки власник файлу не перегляне запропоновані корективи і не прийме їх. Або відхиляє, і тоді документ буде у початковій редакції.

Розберемося, як використовувати цю опцію, включаючи додавання, перегляд та приховування.

Як працює область виправлень та примітки у «Рецензуванні»

Поряд із перевіркою правопису, читання та інших інструментів рецензування на однойменній вкладці Word доступні примітки та виправлення. Перші служать для коментарів та обговорення конкретних фрагментів тексту, другі — як можна здогадатися для пропозиції тих чи інших правок.

Як додавати та переглядати примітки

Щоб додати примітку, поставте курсор у потрібному місці в тексті, перейдіть на вкладку «Рецензування», клацніть «Примітки» → «Створити примітку» та введіть коментар. Або просто виділіть потрібний фрагмент, а коли з'явиться спливаюче меню швидкого форматування, натисніть «Створити примітку» і введіть його. Додані примітки підсвічуються у тексті.

Щоб переглянути примітки, перейдіть на вкладку «Рецензування», натисніть «Запис виправлення» → «Показати виправлення» та виберіть «Примітки». Усі додані примітки з'являться на бічній панелі праворуч від документа.

Як додавати та переглядати виправлення

Щоб не просто змінити текст, а додати виправлення, яке підсвічуватиметься і не торкнеться оригінального документа, перейдіть на вкладку «Рецензування». Тут натисніть «Запис виправлення», а потім кнопку «Записувати виправлення». Після цього всі ваші редагування будуть виділятися в тексті кольором і відзначатимуться виносками в бічній панелі.

Для перегляду виправлень тут же, на вкладці «Рецензування», клацніть «Запис виправлень» і в меню виберіть «Всі виправлення».

Корективи можуть відображатися у трьох варіантах: у виносках, тексті та тексті з примітками. Щоб переключитися між ними, натисніть «Запис виправлення» → «Показати виправлення» → «Виноски» та виберіть потрібний режим.

Як прибрати область виправлень у Word

Саму панель виправлень зліва від документа можна закрити клацанням по хрестику. Виправлення ж і примітки, як і раніше, відображатимуться. Забрати їх можна двома способами. Перший — приховати на якийсь час, переключившись до відображення оригінального або виправленого тексту. Другий — прийняти чи відхилити запропоновані виправлення, після чого вони пропадуть і більше не дратуватимуть.

Як прибрати область виправлень у Word через приховування правок

На вкладці «Рецензування» натисніть «Запис виправлень» і у випадаючому меню виберіть «Початковий документ» для перегляду оригіналу або «Без виправлень» — щоб відредагувати текст. Зверніть увагу, що ці налаштування не зачіпають самі корективи і діятимуть лише тимчасово — при наступному відкритті документа всі редагування знову відобразяться.

Як прибрати область виправлень у Word, прийнявши або відхиливши редагування

На вкладці «Рецензування» прийміть виправлення, переміщаючись між ними за допомогою піктограм зі стрілками та клацнувши «Прийняти». Або виберіть у меню «Прийняти всі виправлення».

Також можна відхилити правки, натиснувши значок з червоним хрестиком і по черзі натискаючи «Відхилити та перейти до наступного» або одразу вибравши «Відхилити всі виправлення».

Після цього редагування набудуть чинності (або анулюються) і перестануть відображатися, заважаючи при роботі з документом.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.