Представлені ІІ-навушники Iyo One – вони працюють без смартфона та вчать тренуватися
Фільми

Представлені ІІ-навушники Iyo One – вони працюють без смартфона та вчать тренуватися

Американський стартап Iyo, який підтримує Google, анонсував новий продукт на базі штучного інтелекту — бездротові навушники-затички Iyo One, які схожі на маленькі титанові шайби. Це чергова спроба замінити смартфон, дві попередні – Humane AI Pin та Rabbit R1 – так і не досягли мети, зазначає NotebookCheck.

Сам виробник називає свій продукт «першим у світі аудіокомп'ютером». І новинка дійсно пропонує низку незвичайних для гарнітури функцій, відповідаючи цьому званню. Серед них можна виділити підтримку голосового помічника на базі ІІ, переклад мови з будь-якої мови в режимі реального часу та складання короткого переказу діалогів чи лекцій.

Зображення: Iyo

Ще всередині розумний тренер. Він може описувати техніку вправ, озвучувати корисну для тренувань інформацію та навіть навчати. Серед фішок також виділяється підтримка SIM-картки, яку потрібно вставляти прямо у корпус. З нею навушники можуть працювати навіть без смартфона. Є підтримка багатьох стандартних для телефонів утиліт, включаючи нотатки, диктофон та нагадування.

Фото: Iyo

Що стосується звуку, то Iyo One пропонують 360-градусне аудіо, режим активного шумоподавлення та посилення розмов. Корпус захищений від вологи та пилу за стандартом IP68.

Зображення: Iyo

У компанії наголосили, що не планують стягувати з користувачів абонентську плату за використання ІІ. Натомість пропонуватиметься одноразовий платіж — 600 доларів (≈54 000 рублів) та 700 доларів (≈62 000 рублів) за моделі з Wi-Fi (16 ГБ) та з Wi-Fi + LTE (32 ГБ) відповідно.

Очікується, що для першого варіанта потрібен буде смартфон, а час його роботи на одному заряді складе 16 годин. Друга модель зможе функціонувати самостійно, але лише 1,5 години при використанні стільникової мережі. Обидва пристрої вже доступні для замовлення. Роздрібні продажі, як очікується, розпочнуться взимку.

У майбутньому виробник також відкриє доступ до «зростаючої екосистеми голосових програм без інтерфейсу».

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.