Складаний iPhone може отримати екран, що самовідновлюється.
Фільми

Складаний iPhone може отримати екран, що самовідновлюється.

Якщо вірити чуткам, основна причина, через яку Apple досі не випустила доладний iPhone, полягає в тому, що поки їй не вдалося створити відповідну високим стандартам якості та довговічності конструкцію. Можливо, вирішення проблеми вже не за горами. Купертинська компанія запатентувала технологію створення «вічного» екрана для гнучких телефонів.

В описі говориться, що він складатиметься з трьох основних частин: двох жорстких шарів і гнучкої секції, що з'єднує їх. Згадується шар еластомеру, який здатний розтягуватися та повертатися до своєї первісної форми. Завдяки цьому дисплей зможе самовідновлюватись після отримання пошкоджень.

Зображення: Apple / USPTO

Технологія працюватиме автономно, але за необхідності її можна буде самостійно «ініціювати чи прискорювати». Інші подробиці не розкриваються. TechRadar пишещо все це має на увазі також поява якихось нових провідників, які впливатимуть теплом, світлом або струмом для запуску процесу.

Звучить все це дуже перспективно і перспективно, проте варто пам'ятати, що далеко не всі патенти доходять до стадії прототипу, не кажучи вже про реалізацію в комерційному пристрої. Як буде в цьому випадку, дізнаємося лише у 2026 році, коли очікується довгоочікуваний реліз складаного iPhone.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.