Фільми

Samsung відмовилася від флагманської моделі Galaxy S25+ — Лайфхакер

Якщо в лінійці розумного годинника Samsung очікується поповнення, то у флагманській серії смартфонів можливе скорочення. за даними Android Headlines компанія відмовилася від Plus-моделі.

З 2021 Samsung зазвичай випускає за три версії свого флагмана: базову, Plus і Ultra. Проте наступного року ця традиція, ймовірно, перерветься. Видання пише, що виробник працює лише над двома телефонами, Galaxy S25+ серед них немає.

З огляду на те, що в липні минулого року було точно відомо, що в розробці знаходяться три смартфони, зараз уже можна припустити, що цю модель компанія більше не випускатиме. Навряд чи за півроку вона встигне підготувати її, якщо ще не починала.

Однією з причин такого рішення можуть бути низькі продажі Plus-версії. До того ж, останніми роками різниця між нею та базовою моделлю помітно скоротилася. Відмінності полягали в основному лише в ємності акумулятора та роздільній здатності екрану. Скорочення в лінійці також може бути стратегічним кроком, який повинен підштовхнути покупців до дорожчої Ultra.

Очікується, що Samsung офіційно представить серію Galaxy S25 у січні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.