Xiaomi випустила вертикальний пилосос Truclean W20 - Лайфхакер
Фільми

Xiaomi випустила вертикальний пилосос Truclean W20 — Лайфхакер

Xiaomi представила новинку в галузі бездротових пилососів, яка отримала назву Truclean W20 Wet Dry Vacuum. Пристрій підтримує сухе і вологе прибирання, а також може автоматично очищати валик в режимі реального часу.

Зображення: Xiaomi

За словами компанії, пилосос чудово справляється з будь-якими забрудненнями за один захід, причому навіть у несприятливих для прибирання ситуаціях. Насадка для миття може працювати зі швидкістю до 500 обертів на хвилину, безперервно подаючи воду. Потужність всмоктування досягає 15 кПа, але за необхідності можна встановити менше.

Зображення: Xiaomi

Також можна перемикатися між сухим та вологим прибиранням. Для останньої пилосос має два баки: один, на 780 мл, призначений для чистої води, а другий, на 550 мл — для брудної.

Місткість акумулятора становить 2500 мА·ч, чого вистачає на 30 хвилин безперервної роботи і, за словами виробника, достатньо для прибирання великого будинку. Після завершення роботи достатньо помістити пристрій до док-станцію, і вона автоматично помиє і висушить валик: вручну цього робити не потрібно.

Зображення: Xiaomi

Truclean W20 Wet Dry Vacuum буде доступним для міжнародного ринку. Ціну Xiaomi поки що не назвала. В очікуванні новинки можна придивитися до дуже схожої моделі Dreame H13 Pro.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.