Фільми

Android 15 помітили функцію діагностики. Вона повідомляє, що не так із телефоном

В останній бета-версії Android 15 виявили функцію швидкої діагностики стану смартфона. За результатами перевірки вона повідомляє користувача, що не так з його пристроєм.

Вона має два режими: один дозволяє запускати ручні тести та переглядати стан батареї зі сховищем, а за допомогою другого можна використовувати один пристрій для оцінки іншого.

Зараз девайси з Android вже надають інформацію про стан акумулятора, але нова функція працює трохи глибше. Крім того, вона може стежити за станом внутрішньої пам'яті та попереджати про можливу загрозу втрати даних або нестачі місця.

Фіча також може перевіряти працездатність сенсорного монітора. Під час такого тесту екран забарвлюється у червоний колір, а потім стає білим у тому місці, де до нього торкнулися. Ідея полягає в тому, що несправні області не змінюватимуть забарвлення. Так користувачі можуть дізнатися, чи є на екрані дефекти.

Однак варто пам'ятати, що не всі функції, що тестуються Google, стають частиною фінальних версій ОС. Опція діагностики теж може не дістатися масової аудиторії. Про її долю дізнаємось наприкінці літа чи восени, коли очікується реліз Android 15.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.