Xiaomi анонсувала розумний телескоп Dangdangli TW2 з ІІ-функціями - Лайфхакер
Фільми

Xiaomi анонсувала розумний телескоп Dangdangli TW2 з ІІ-функціями — Лайфхакер

На краудфандинговій платформі Xiaomi Youpin представлено розумний пристрій, який поєднує телескоп і фотокамеру. Dangdangli TW2 має телеоб'єктив з фокусною відстанню 500 мм та діафрагмою 82 мм. У ньому вбудована цифрова камера із сенсором 1/1,8 дюйма, здатна знімати відео як 4К із частотою 30 кадрів на секунду.

Зображення: Xiaomi

Дисплей телескопа має діагональ 5 дюймів та роздільну здатність 720р. Він повертається на 180 градусів для зручності огляду. Також пристрій оснащений Bluetooth-пультом, щоб можна було керувати ним, не торкаючись телескопа та не створюючи трясіння.

Зображення: Xiaomi

Телескоп можна підключити до телефону через Wi-Fi. На смартфон пропонується встановити фірмовий додаток Dangdangli, який дозволить поглибити знання в астрономії та краще орієнтуватися у зоряному небі.

Зображення: Xiaomi

Фішкою Dangdangli TW2 стане обробка зображень за допомогою штучного інтелекту. Нейросеть допоможе покращити якість знімків і прибрати з них шум. Висока якість картинки має забезпечити безпосередньо оптичний блок телескопа. Він виконаний з авіаційного алюмінію, а лінза має 12-шарове покриття, що зменшує розсіювання та відбиття світла.

Зображення: Xiaomi

Dangdangli TW2 має акумулятор на 6000 мА∙год та чіп Novatek. Заявлена ​​вартість телескопа – 1499 юанів (≈18 000 рублів).

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.