Як завантажити музику з YouTube за допомогою онлайн-сервісу Y2Meta
Фільми

15 способів завантажити музику з YouTube

Як і відео, музика на YouTube захищена авторськими правами. Контент має законних власників, і вони будуть не раді прямим скачуванням, які, по суті, є піратством. Ми також не рекомендуємо порушувати правила та робити це.

Можливі варіанти застосування описаних нижче способів завантаження — це завантаження аудіофайлів, які мають вільну ліцензію Creative Commons CC0 (Public Domain) і CC BY (Attribution), а також ваші власні музичні твори, опубліковані на YouTube раніше.

Як завантажити музику з YouTube за допомогою онлайн-сервісів

Всі онлайн-інструменти для завантаження безкоштовні, однак деякі з них можуть показувати на своїх сторінках рекламу, а перед завантаженням відкривати в нових вкладках партнерські сайти. Реклама повністю ховається блокувальниками, вкладки ж із рекламними сайтами просто доведеться закрити вручну.

1. Y2Meta

Щоб завантажити музику з YouTube-відео, потрібно лише вставити в Y2Meta посилання на ролик, вибрати бітрейт аудіо та натиснути кнопку Download.

Перейти →

2. 9Convert

Сервіс 9Convert працює так само просто. Вставте посилання на відео, виберіть бітрейт та натисніть «Завантажити».

Перейти →

3. y2mate

Цей конвертер дозволяє завантажувати музику з відео двома способами. Ви можете перейти на сторінку сервісу та вставити посилання на відео. Або взагалі нікуди не ходити та просто дописати до URL потрібного ролика символи pp між youtube і .com. Ось так: https://www.youtubepp.com/watch.

Перейти →

4. X2Download

Після вставки посилання на потрібне відео сервіс X2Download практично миттєво проаналізує його і запропонує завантажити в MP3 форматі — вам залишиться лише вибрати бітрейт і натиснути Get link.

Перейти →

5. YT1s

Ще один простий сервіс, який при отриманні посилання з YouTube обробляє її, отримує аудіодоріжку і пропонує скачати її у всіх доступних бітрейтах всього в один клік.

Перейти →

Як завантажити музику з YouTube за допомогою розширення для браузера

1. YouTube Video Downloader

Цей плагін недоступний у магазинах розширень та встановлюється з офіційного сайту. YouTube Video Downloader вбудовується на сторінку і додає меню завантаження прямо в плеєр YouTube, дозволяючи вибрати налаштування якості та завантажити аудіодоріжку в пару кліків.

Для встановлення потрібно вибрати браузер, натиснути кнопку «Завантажити» та встановити розширення, видавши необхідні дозволи. Безпосередньо плагін встановлюється в Opera, а для решти браузерів спочатку необхідно встановити допоміжне розширення. Процес дуже простий і, завдяки покроковим підказкам, навряд чи викличе труднощі.

Встановити Opera, Chrome, Edge, Safari, Яндекс.Браузера, Vivaldi, Brave →

Як завантажити музику з YouTube за допомогою програм для комп'ютера

1. MediaHuman YouTube to MP3

Цей медіакомбайн із купою налаштувань дозволяє завантажувати цілі плейлисти. Програма вміє автоматично завантажувати файли за посиланням з буфера обміну, підтримує багатопоточне завантаження, шаблони перейменування та редагування тегів, а також сценарії автоматизації.

Завантажити для Windows, macOS, Linux →

2. 4K YouTube to MP3

Додаток 4K YouTube to MP3 простіший. Воно автоматично розпізнає посилання на відео в буфері обміну і відразу починає скачування. Формат та вибір якості задаються заздалегідь у налаштуваннях, при завантаженні ці опції міняти не можна.

Завантажити для Windows, macOS, Linux →

3. ClipGrab

За допомогою ClipGrab можна не тільки завантажувати, але й знаходити музику на YouTube у вікні програми. А для завантаження потрібно лише натиснути кнопку «Завантажити ролик» — скопійоване в буфер обміну посилання програма розпізнає та обробляє самостійно.

Завантажити для Windows, macOS, Linux →

Як завантажити музику з YouTube за допомогою додатків для Android

Google забороняє завантажувати відео та аудіо з YouTube. Тому інструментів завантаження немає ні в магазині розширень Chrome, ні Google Play.

Всі програми для Android доведеться інсталювати через APK-файли. Щоб захистити смартфон від вірусів та інших загроз, беріть інсталяційні файли лише з сайтів розробників або надійних репозиторіїв.

Ось перевірені посилання на найпопулярніші програми:

  1. Snaptube.
  2. VidMate.
  3. YMusic.
  4. Videoder.
  5. TubeMate YouTube Downloader.

Всі програми працюють за одним і тим же принципом, який вже знайомий нам з розширень і десктопних програм.

Для завантаження необхідно вставити посилання, а потім вибрати бажаний формат аудіо та якість запису. Файли зберігаються або в пам'ять смартфона, або в галерею програми.

Як завантажити музику з YouTube за допомогою програми для iOS

На мобільній платформі Apple програми-завантажувачі також під забороною. Вихід — онлайн-сервіси. Якщо у вас iOS 13 або нова версія ПЗ, можна скористатися будь-яким із сервісів з першого розділу, відкривши їх у Safari.

Як варіант є ще скрипти на основі швидких команд від різних ентузіастів, але вони зазвичай досить швидко перестають працювати через ті чи інші зміни в алгоритмах, а тому завжди надійніше скористатися онлайн-сервісами. Що ми вам і радимо.

Цей матеріал вперше було опубліковано у квітні 2019 року. У червні 2024 року ми оновили текст.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.