Як підключити AirPods до ноутбука на Windows та macOS
Техніка

Як підключити AirPods до ноутбука на Windows та macOS

Останніми роками TWS-навушники стали дуже популярними. І якщо зараз подібні пристрої випускають багато брендів, то спочатку такі аксесуари випускала Apple. Саме успіх перших AirPods у 2016 році забезпечив появу цілого сегмента пристроїв, що носяться. Проте компанія не стояла на місці і за ці роки встигла випустити кілька моделей цих гарнітур.

Сьогодні AirPods Pro вважаються еталонними TWS-навушниками. А головне, що їх можна використовувати не лише з iPhone та Mac, але й з Android-пристроями, а також із ноутбуками та комп'ютерами на Windows. Причому вони чудово підійдуть для перегляду контенту, прослуховування музики та голосового спілкування у месенджерах. Однак не всі власники AirPods знають, як їх можна сконектувати. Розповідаємо як підключити AirPods до ноутбука.

Відразу відповімо на запитання: чому AirPods такі популярні? Все просто. Вони пропонують високоякісне звучання, безліч унікальних функцій, а також простоту та зручність у використанні. Наприклад, їх можна використовувати як слуховий апарат або насолоджуватися виступом симфонічного оркестру в просторовому аудіоформаті. Погодьтеся, це дуже круто. Однак у майбутніх поколіннях навушники Apple стануть ще кращими – вони отримають датчики для моніторингу здоров'я (пульс, температура, кроки).

Єдине, що варто враховувати при підключенні AirPods до комп'ютерів на Windows — не всі функції працюватимуть. Ви можете керувати відтворенням контенту в деяких додатках або включати шумопридушення AirPods Pro здавлюванням ніжки, але перевірити заряд або викликати Siri не вийде.

Тепер приступимо до підключення. Щоб скінчити ваші AirPods з ноутбуком на ОС WindowsВам потрібно буде виконати такі кроки:

 • На ноутбуці перейдіть в меню «Пуск» > «Установки» > «Пристрої» та увімкніть Bluetooth, якщо він вимкнений;

 • Вставте навушники AirPods у зарядний кейс та відкрийте кришку;
 • Затисніть кнопку на корпусі, доки індикатор на кейсі не почне блимати білим;

 • У розділі «Bluetooth та інші пристрої» на комп'ютері виберіть «Додати Bluetooth або інший пристрій»;
 • Знайдіть у списку свої AirPods і дочекайтеся завершення підключення;

 • У нижньому правому куті знайдіть піктограму гучності та виберіть AirPods як джерело виведення звуку;
 • Не забудьте вимкнути Bluetooth на своєму iPhone або iPad, щоб навушники працювали коректно;
 • Готово!

У випадку з комп'ютерами Apple на macOS підключити AirPods ще простіше:

 • Натисніть на іконку Apple у верхньому лівому куті екрана, виберіть «Системні налаштування» і перейдіть до розділу «Bluetooth»;
 • Помістіть AirPods у зарядний кейс та відкрийте кришку;
 • Затисніть кнопку на кейса і дочекайтеся, поки індикатор не почне блимати білим кольором;
 • У вікні «Bluetooth» натисніть «Підключити» поряд з AirPods;
 • Готово!

Дотримуючись цієї інструкції, ви зможете легко підключити AirPods до ноутбуків на Windows і macOS. У разі виникнення проблем переконайтеся, що ваш комп'ютер оновлено до останньої версії програмного забезпечення і спробуйте ще раз повторити кроки. Приємного використання!

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.