в пристроях з Алісою з'явилися картини з Третьяковки - Лайфхакер
Фільми

в пристроях з Алісою з'явилися картини з Третьяковки — Лайфхакер

«Яндекс» та Третьяковська галерея запустили проект «Музей у вас вдома», в рамках якого картини з постійної експозиції музею тепер можна встановити як заставку на «ТВ Станцію», «ТВ Станцію Про» та «Станцію Дуо Макс». Голосовий помічник Аліса може також провести віртуальну екскурсію ними.

Користувачам доступні 11 шедеврів: «Заморські гості» та «Канченджунга» Миколи Реріха, «Райдуга» Івана Айвазовського, «Викрадення Європи» Валентина Сєрова, «Іван-царевич на Сірому Вовку» Віктора Васнєцова, «Золота осінь» та «Квітучі осені» Левітана, «Жито» Івана Шишкіна, «Паризьке кафе» Костянтина Коровіна, «Композиція VII» Василя Кандинського та «Осінь у провінції» Бориса Кустодієва. Якісне оцифрування та широка роздільна здатність екранів телевізорів дозволяють розглянути їх у всіх деталях. Можна помітити навіть тріщини на полотні.

Зображення: «Яндекс»

Щоб голосовий помічник розповів про них, треба сказати: «Алісо, що це за картина?» Причому користувачеві навіть не потрібно знати назву твору і називати його асистент розуміє, яке з них відображено на екрані. Разом із розповіддю на екрані відкриється QR-код, що веде на платформу «Моя Третьяковка» з додатковою інформацією.

Зображення: «Яндекс»

Додати картини на екран можна в налаштуваннях екрану, де просто потрібно вибрати тему «Моя Третьяковка». Після цього полотна автоматично змінюватимуть одне одного. Зазначається, що на «Станції Про» вони виглядають як справжні картини – ця модель телевізора має ультратонкий корпус та кріпиться впритул до стіни. На «Станції Дуо Макс», яка має поворотний екран, зображення доступні в горизонтальній і вертикальній орієнтації.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.