Засновник Oculus представив яскравий аналог Game Boy з новим «Тетрісом»
Фільми

Засновник Oculus представив яскравий аналог Game Boy з новим «Тетрісом»

Один із засновників компанії Oculus Палмер Лакі анонсував випуск ModRetro Chromatic – копії Game Boy від Nintendo. Сам розробник називає свій продукт «сучасною версією» культової приставки.

Це моя найвища данина поваги до найважливішої портативної консолі всіх часів.

Консоль отримала корпус з магнієвого сплаву, надміцні кнопки, D-Pad та антивідблисковим екраном з роздільною здатністю 160 × 144. Згадується також посилене скло із захистом від подряпин.

Зображення: ModRetro

Chromatic сумісна з оригінальними картриджами для Game Boy та Game Boy Color, але не для Game Boy Advance. Дозвіл, колір та кількість пікселів на ній повністю відповідають оригінальним іграм. При цьому відразу після релізу у неї з'являться і тайтли. Деякі з них можна побачити у ролику нижче.

З інших особливостей: підтримка виведення відеосигналу через USB-C, динамік підвищеної гучності та порт Link Cable. Новинка працює від AA-батарейок. Розробник запевняє, що трьох штук вистачає на 24 години безперервного геймплей. Вони йдуть у комплекті, як і картридж з офіційним новим «Тетрісом», тож можна грати відразу після розпакування.

Зображення: ModRetro

ModRetro Chromatic оцінили в 199 доларів (18 000 рублів). Новинка вже доступна для замовлення, а в продаж вона надійде до кінця року.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.