Фільми

У Китаї готують ультрареалістичні секс-ляльки з аналогом ChatGPT

Китайський виробник іграшок для дорослих Starpery Technology розробляє секс-ляльку на основі штучного інтелекту. Розробники компанії вже навчають свою велику мовну модель, схожу на ChatGPT. Перша партія може з'явитись у продажу до кінця року.

Ми розробляємо секс-ляльку наступного покоління, яка зможе взаємодіяти з користувачами як фізично, так і голосом. Прототипи будуть готові до серпня цього року.

Генеральний директор Starpery Technology

Поки що інженерам не вдалося подолати деякі технічні проблеми, особливо у досягненні реалістичності взаємодії. Вони хочуть створити таких ляльок, спілкування з якими не відрізнятиметься від розмови з людиною. Проблем із звичайними діалогами вже немає, але створення інтерактивних відповідей потребує розробки складних моделей.

Крім того, традиційні секс-ляльки компанії, що підтримуються металевим скелетом та силіконовим корпусом, обмежені простими реакціями та позбавлені виразних здібностей, необхідних для природної взаємодії. Нові моделі хочуть оснастити датчиками, які будуть реагувати на мову відповідними словами та рухами, що дозволить їм налагоджувати емоційний зв'язок із користувачем.

У планах Starpery Technology також розробка роботів, здатних виконувати домашні справи, допомагати людям з обмеженими можливостями та забезпечувати догляд за людьми похилого віку.

Для досягнення такої амбітної мети необхідно вирішити дві основні проблеми. По-перше, у роботах-гуманоїдах немає місця для великих батарей, що обмежує їхню автономність. По-друге, нинішнім двигунам не вистачає гнучкості людських м'язів. Ще однією перешкодою є вага ляльок, яка може досягати 40 кілограмів. Це створює ризик травмування людей.

На першому етапі ми зосередилися на зниженні ваги за рахунок покращення матеріалів та виробничих процесів.

Минулого року деяким моделям вже вдалося «схуднути» до 29 кілограмів при зростанні 172 сантиметри. Однак і ця цифра є ще великою, вважають розробники.

Зараз секс-ляльки компанії коштують близько 1 500 доларів (≈131 000 рублів), але нове покоління безперечно буде дорожчим. Тим не менш, вони все одно залишаться дешевшими за зарубіжні аналоги. У США, наприклад, ціни на них досягають 6 000 доларів (522 000 рублів).

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.