Фільми

У безкоштовній версії ChatGPT відкрили доступ до користувача GPT

Користувачі безкоштовної версії ChatGPT отримали доступ до кастомних моделей GPT у спеціальному маркетплейсі OpenAI. З їх допомогою можна аналізувати діаграми, ставити запитання про фотографії, отримувати відповіді з веб-пошуком та працювати з новими функціями, які на початку травня представили разом із GPT-4o.

Опції аналітики даних та створення діаграм дозволяють безпосередньо підключати OneDrive та Google Drive до чат-боту. З інших фішок, що з'явилися, можна також виділити машинний зір, завантаження файлів і запам'ятовування контексту. Раніше все це було привілеєм тарифних планів ChatGPT Plus, Teams та Enterprise.

Однак у передплатників залишається одна перевага: збільшений ліміт на кількість повідомлень у GPT-4o. У безкоштовній версії він менший, а після його досягнення відбуватиметься автоматичний відкат до слабшої GPT-3.5. Можливість створювати свої власні варіанти нейромережі та брати участь у тестовій програмі розподілу доходів від них також залишається перевагою передплат.

Але одна функція поки що закрита для всіх голос Sky. OpenAI видалила його через схожість із голосом актриси Скарлетт Йоханссон. Інші варіанти озвучення помічника досі доступні.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.