Прикраса кабінету до Нового 2025 року
Новий Рік

Прикраса кабінету до Нового 2025 року

Готуючись до складання річних звітів, не забудьте подумати про святкову прикрасу кабінетів на роботі або в школі до Нового 2025 року. У статті пропонуємо багато ідей з фото, як прикрасити офіс своїми руками, не вдаючись до послуг дизайнерів.

Основні правила прикраси офісу та кабінету

Виберіть єдиний стиль прикраси всіх приміщень офісу — можливо в компанії вже є традиції, що склалися, або варто організувати конкурс серед співробітників на найцікавіші ідеї.

Виберіть 2-3 основні кольори для прикраси, доповнивши їх сріблом, золотом чи білим кольором. Добре, якщо колірне рішення перегукуватиметься з корпоративним стилем, можна, наприклад, замовити іграшки з символікою компанії.

У 2025 році будуть популярні поєднання кольорів:

  • золото та глибокий зелений у поєднанні з кольором шампанського;
  • елегантно виглядатимуть прикраси жовтого та коричневого кольору з кулями та іграшками стриманих бежевих відтінків;
  • до синьо-зеленого підійде світлий сірий колір;
  • класичним вважається поєднання білого, срібного та синього кольору.

Від яскравих квітів, що кричать, при оформленні приміщень в 2025 році варто відмовитися.

У декорі слід уникати зайвої строкатості, щоб не відволікати співробітників, а створювати святкове становище на робочому місці, позитивний настрій у працівників та відвідувачів.

Підбираємо ялинку

Якщо дозволяють розміри кабінету, можна прикрасити приміщення живими чи штучними ялинками. Деревця нарядити кулями, гірляндами та дощем. В останні роки стали популярні оригінальні новорічні дерева з білими або сріблястими голками, що не потребує прикрас. У маленькому офісі добре виглядатимуть кілька невеликих композицій з ялиновими гілками.

Нарядна ялинка в офісі

Штучна вбрана ялина в кабінеті

Можна виявити оригінальність і створити тематичне дерево, що відображатиме специфіку роботи компанії, зробити ялинку з журналів або книг, зменшених зразків моделей продукції.

Виявивши фантазію, швидко і просто зробити стильну ялинку з підручних матеріалів. У маленькому офісі оригінальну інсталяцію можна розмістити:

  • на стіні — зробити ялинку з гілочок та палиць, викласти контури новорічного дерева з мішури, фотографій або листівок із побажаннями;
  • на стелі — зробити підвісну ялинку з кульок, підвішених по спіралі або підвісити макети маленьких ялинок, закріплених верхівкою вниз;
  • на вікні — намалювати ялинку за допомогою балончика зі штучним снігом або паперових сніжинок.

Ялинки з гірлянд на стіні

Прикраса стіни

На стінах добре виглядатимуть гірлянда з підручних матеріалів, прапорці, колаж із фотографій та картинок. З мішури чи світлодіодної гірлянди можна намалювати зимові візерунки чи зробити напис. Для однотонної оштукатуреної стіни підійдуть об'ємні розтяжки з літер та декоративні наклейки.

Ще один цікавий варіант оформлення стіни – влаштувати фотозону. Повісьте святковий плакат або стінгазету з дружніми шаржами та привітаннями, доповніть стіну яскравою гірляндою з підручних матеріалів та прапорців, паперовими сніжинками, тематичними наклейками.

Новорічне прикраса стіни

Оформлення стелі

Стелі можна прикрасити зірками, легкими кульками, сніжинками і навіть льодяниками, що підвішені на довгих нитках або срібному дощі.

Ще одна креативна ідея — повністю закрити стелю гелієвими кульками сріблястого та блакитного кольору, а до кінців ниток прикріпити фотографії подій, які пройшли в компанії за рік чи листівки з веселими побажаннями.

Як прикрасити вікна та дверні отвори

На шибках зубною пастою або штучним снігом з балончика можна намалювати зимові сюжети. Непогана ідея купити в магазині готові наклейки або вирізати та приклеїти на мильну основу ажурні витикання.

Гарно виглядають у віконних та дверних отворах штори з шишок та ялинкових іграшок, сніжинки, підвішені на нитці дощу.

Визначившись із загальною стилістикою новорічного декору офісу, можна розпочинати оформлення окремих кабінетів. Тут важливо зважати на призначення приміщення, святкове оформлення загального кабінету співробітників відрізняється від переговорної або зони ресепшен.

Оформлюємо робочі місця

На робочих столах співробітників будуть доречні маленькі настільні ялинки — покупні чи зроблені власноруч із підручних матеріалів. Можна навіть провести конкурс на найкреативнішу ялинку. Для виготовлення новорічного виробу можна використовувати офісний папір (білий та кольоровий), старі документи, стікери. Є кілька різних варіантів виготовлення:

  • складіть у техніці орігамі, використовуючи готові поетапні схеми та шаблони;
  • згорніть лист офісного паперу в конус і обклейте по спіралі мішурою;
  • насадіть на довгу шпажку ажурні паперові серветки.

Під новорічні прикраси можна відвести трохи більше чверті поверхні столу.

Прикрашаємо зону ресепшен

Клієнти компанії спочатку потрапляють саме на ресепшен, тому свята, що наближаються, має відчуватися тут в першу чергу. Традиційно в цій зоні мають прикраси та декор, виконаний у корпоративному стилі.

Оформляємо переговорну кімнату

У кімнаті для переговорів для створення святкової атмосфери можна розмістити новорічну композицію або маленьку ялинку, сувеніри з корпоративною символікою, вазу з цукерками та мандаринами.

Є багато варіантів як оригінально та недорого прикрасити кабінети та офіс на Новий рік. Цікаве та захоплююче заняття допоможе підняти настрій співробітникам та зустріти наступний рік у святковій атмосфері.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.