OpenAI випустила безкоштовний додаток ChatGPT для Mac - Лайфхакер
Фільми

OpenAI випустила безкоштовний додаток ChatGPT для Mac — Лайфхакер

OpenAI випустила безкоштовний додаток ChatGPT для комп'ютерів Apple. Воно оснащено функціями веб-версії та доступно всім бажаючим, проте запустити його можна лише на пристроях з чіпами M1 та новіше.

Для його використання потрібно зареєструватися, причому тепер для цього достатньо облікового запису Apple, Google або Microsoft. Після входу на робочий стіл з'явиться панель пошуку. Швидкий виклик ІІ помічника з будь-якого екрана здійснюється поєднанням клавіш Option + Пробіл.

Зображення: OpenAI

ChatGPT можна запитувати, просити переказати простою мовою складний текст, згенерувати ідею, написати код тощо. Він також здатний робити скріншоти та шукати потрібну інформацію у минулих листуваннях із ним.

Зображення: OpenAI

У діалогове вікно можна завантажувати файли та фотографії. Наприклад, скан рукописного рецепта, у якому складно розібрати окремі слова і навіть весь текст. Помічник розбереться в написаному і продублює друкованими літерами. Якщо треба, він перекаже вміст певних документів. Ще одна цікава фіча: можливість виділити текст на будь-якій сторінці та відразу ж відправити його боту з уточненням, питанням чи завданням.

Є також підтримка голосового введення та озвучення відповідей, тому з настільною ChatGPT зручно практикуватися у вивченні іноземних мов.

Встановити настільний додаток ChatGPT →

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.