Новий очищувач повітря від Xiaomi позбавить вовни та запаху вихованців - Лайфхакер
Фільми

Новий очищувач повітря від Xiaomi позбавить вовни та запаху вихованців — Лайфхакер

Xiaomi представила очищувач повітря Beon X3 Pet Air Purifier, призначений для боротьби не тільки з пилом, а й з вовною та запахом свійських тварин. На додаток пристрій справляється з вірусами та алергенами.

Зображення: Xiaomi Youpin

Очисник оснащений спеціальним фільтром з активованим вугіллям, здатним вловлювати вовну вихованців і усувати запах їхньої присутності: до 99% запаху сечі та до 96,6% запаху калу. Пристрій припаде до душі та алергікам: він видаляє до 98,1% алергену Can f1 (собача лупа) і до 97,9% алергену Fel d1 (котяча лупа), а також позбавляє 96,36% пилових кліщів. Фільтр порівняно з попередньою моделлю став на 444% щільнішим, а його сітка — на 78% меншою.

Зображення: Xiaomi Youpin

Beon X3 Pet Air Purifier чудово бореться і з патогенами у повітрі: він вбиває до 99,99% шкідливих бактерій, вірусів грипу та коронавірусу. Продуктивність пристрою — 411 м 3 очищеного повітря на годину, а рівень шуму не перевищує 34 дБ.

Очисник зроблений із зносостійкого АБС-пластику, важить 10,7 кг, а габарити складають 64,95×31,6×30,6 см. Зверху розташована спеціальна платформа діаметром 26 см, на якій може лежати ваш вихованець.

Зображення: Xiaomi Youpin

Китайська компанія збирає гроші на очисник на краудфандинговій платформі Xiaomi Youpin: завершиться вона 2 липня. Стартова ціна — 1899 юанів (≈23 000 рублів).

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.