«Зірки» Telegram: Дуров запустив оплату в міні-додатках та через ботів
Фільми

«Зірки» Telegram: Дуров запустив оплату в міні-додатках та через ботів

Telegram оновив свою платформу для створення роботів. Тепер вона підтримує оплату у міні-додатках через Telegram Stars. Про це у своєму каналі повідомив Павло Дуров.

Платіжний сервіс дозволяє користувачам оплачувати цифрові товари та послуги безпосередньо в екосистемі месенджера. Як валюта у ньому виступають «зірки». Їх можна придбати за допомогою системи вбудованих покупок у маркетплейсах Apple і Google або через бота PremiumBot, а потім витрачати на електронні книги, онлайн-курси, предмети в іграх і так далі.

Зображення: Telegram

«Зірки» відповідають останнім вимогам App Store та Google Play. Найближчим часом у розробників також з'явиться можливість виводити їх у Toncoin за допомогою платформи Fragment. При цьому правила продажу фізичних товарів і послуг у Telegram не змінилися — їх, як і раніше, можна купувати за допомогою будь-якої з платіжних систем, що підтримуються.

Зображення: Telegram

Дуров зазначив, що міні-додатки, такі як Notcoin, швидко зростають, а соціальна природа його месенджера дозволяє їм поширюватися вірусно — за кілька тижнів вони можуть досягати десятків мільйонів користувачів. Він упевнений, що тепер запуск додатків у Telegram має більше економічного сенсу для розробників, аніж створення традиційних мобільних програм.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.