Нові програми та ігри для Android: найкраще за травень
Фільми

Нові програми та ігри для Android: найкраще за травень

Програми

Video Summarizer

Уявіть: ви знайшли відео на YouTube, в якому розповідається, як вирішити якесь завдання чи впоратися із проблемою. Ось тільки щоб дістатися головного, потрібно прослухати 10 хвилин розголосу автора каналу. Video Summarizer допоможе вам. Достатньо згодувати додатку посилання на відео, і воно коротко викладе його зміст за допомогою AI. Мова і те, наскільки докладний переказ вам потрібний, можна налаштувати у параметрах.

TimeJot

TimeJot — програма для зберігання та організації спогадів. Це щось на зразок щоденника із вбудованою тимчасовою шкалою. Ви можете записувати, що з вами відбувається, і додавати нотатки та фотографії до кожної події. А потім шукати подію через вбудований пошук або просто по дат.

Застосувань у такої програми кілька. Це може бути щоденник, який допоможе зберегти спогади. А ще TimeJot можна використовувати як журнал дій: програма нагадає, коли ви востаннє поливали квіти, тренувалися, змінювали зубну щітку і таке інше.

Moye Productivity Launcher

Якщо ви хочете спробувати якийсь мінімалістичний лаунчер, який менше потуратиме вашому бажанню посидіти в соцмережах, спробуйте Moye Productivity Launcher. Цей робочий стіл не може похвалитися красивими віджетами та іконками, зате у нього є скромний інтерфейс, вбудовані нотатки, а також пошук з AI-помічником.

Вам потрібна якась програма? Введіть назву в рядок пошуку внизу. Потрібно запитати у AI, скільки важить середній тиранозавр? Наберіть питання у тому ж рядку. Бажаєте створити нотатку? Введіть текст та натисніть на відповідну кнопку. Досить незвичайний лаунчер, але його варто спробувати.

Moye Productivity Launcher

Cold Coffee GPT Ціна: Безкоштовно

Завантажити

HideU

Це додаток для тих, хто має на смартфоні файли, знімки або записи, які потрібно сховати. При запуску HideU виглядає як звичайний калькулятор і має відповідну іконку — він навіть здатний виконувати арифметичні обчислення. Але якщо ви введете в цей калькулятор заздалегідь придуманий пін-код, то відкриється безпечне сховище, куди ви можете помістити конфіденційні фотографії, нотатки та програми. Вони стануть невидимими для будь-якого стороннього, хто взяв телефон до рук. Крім цього, в HideU є вбудовані браузер, переглядач фотографій та відеоплеєр, які не зберігають історію дій.

HideU: Calculator Lock

Smart Utils Dev Team Ціна: Безкоштовно

Завантажити

PackMate

PackMate — додаток для організації та пакування речей для поїздки. Ви можете створювати персоналізовані списки для різних пунктів призначення, щоб не забути, скажімо, взяти на море купальник і сонцезахисний крем, гори — альпіністське спорядження та лижі, а тур по містах Європи — фотоапарат і карти. Програма навіть вміє показувати погоду в місці, куди ви їдете, щоб ви могли заздалегідь визначити, який вам може знадобитися одяг.

Micro Gesture

Ця цікава програма може навчити ваш Android виконувати ті чи інші дії за допомогою жестів корпусом смартфона. Скажімо, ви покрутили телефон по горизонталі, і він вимкнув чи, навпаки, увімкнув музику. Покрутили вертикально і поставили на беззвучний режим. І так далі.

Доступних на вибір дій багато. Програма корисна, якщо вам, скажімо, потрібно швидко вимкнути звук або скинути дзвінок однією рукою — можна не тикати пальцем в екран, а потрясти телефоном у потрібному напрямку та досягти бажаного.

Blissful Journal

Ще одна програма для ведення щоденника та трекера настрою. Воно спрямоване на покращення вашого емоційного благополуччя. Записуйте, які емоції ви пережили, яких людей зустріли, що встигли зробити і скільки лягли спати. Програма може у певний час (за замовчуванням увечері, о 21:00) нагадувати зробити запис про те, як пройшов каш день.

Якщо підтримувати таку практику досить довго, згодом починаєш помічати, що справді більше радієш дрібницям і оптимістичніше дивишся на речі.

Blissful Journal, Mood Tracker

Tip Tap Apps Ціна: Безкоштовно

Завантажити

StandBy Mode Pro

Ця програма дозволяє перетворити ваш смартфон або планшет на симпатичний інтелектуальний дисплей, що відображає годинник, календар та іншу інформацію. У програмі чимало гарних скінів. З її допомогою можна, наприклад, зробити приліжковий годинник зі старого смартфона, яким ви все одно не користуєтеся. Ну або просто прикрасити ваш гаджет, щоб він виглядав стильніше під час зарядки.

Ігри

Alt City

Досить цікава мобільна іграшка, яка сподобається фанатам серії ігор GTA. Ви можете викрадати круті тачки, боротися з копами та гангстерами, досліджувати відкритий світ, грабувати всіх, хто попадеться під руку, і навіть заснувати свою банду. Підніміться з самих низів, перетворившись із дрібного карного злочинця з вулиці на грозу злочинного світу.

ALT CITY: Online Crime Games

LEVEL 26 GAMES — FZCO Ціна: Безкоштовно

Завантажити

Boxes: Lost Fragments

Ви — легендарний злодій, який пробрався в розкішний стародавній особняк і намагається добути скарби, що зберігаються там. Проблема в тому, що вони знаходяться в коробках з хитромудрими головоломками, і вам доведеться розгадати, як ці складні механізми працюють, щоб отримати нагороду.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.