Фільми

Невиліковно хворий чоловік створив для дружини свою ІІ-версію

Невиліковно хворий німець Майкл Боммер, якому діагностували рак товстої кишки, створив ІІ-копію самого себе. У цьому 61-річному чоловікові допоміг друг і засновник стартапу Eternos.Life, який займається подібними технологіями.

Рік тому ми обговорювали з дружиною, що буде далі [после смерти]. І вона сказала: «Однієї речі мені не вистачатиме найбільше — можливості прийти до тебе, коли захочеться, і поставити будь-яке питання, на яке ти мені спокійно відповідатимеш».

Жінка вважає свого чоловіка дуже начитаним та мудрим, тому вона цінує його знання.

Створення особистого ІІ проходило у два етапи. Спочатку нейромережа наділили голосом прототипу, навіщо чоловік записав 300 конкретних пропозицій, які підкреслювали його мовні особливості. Потім модель наповнили контентом – Боммер просто розповів 150 історій зі свого життя, починаючи з юних років. Вони включають поради, які він би з радістю дав самому собі, а також дітям і онукам. Вся інформація тепер зберігається у хмарі.

Ми створили для Майкла ІІ, у якому всі його спогади, переживання та емоції передані його реальним голосом. Його досвід буде передано онукам та всім його нащадкам.

Коли ІІ запитують, він вибирає необхідну інформацію з того, що було записано, об'єднує її, якщо необхідно, а потім видає відповідь. Боммер розглядає це як цифрові спогади.

Його дружина Анет теж бачить у цьому корисний інструмент. Вона ІІ зовсім не боїться, а якщо колись їй стане важко, боляче чи тривожно, то просто перестане користуватися.

А ви хотіли б створити свою ІІ-версію? Пишіть у коментарях.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.