Білосніжка - музичний фільм від Дісней у 2025 році
Фільми

Білосніжка фільм 2025: актори, дата виходу

Ще в 2016 році керівництво компанії Walt Disney Pictures заявило про плани зняти ремейк знаменитої казки братів Грімм «Білосніжка та 7 гномів». Новий музичний фільм отримає лаконічну назву «Білосніжка» та вийде на екрани вже 2025 року. Далі детально розповімо, що відомо про сюжет нового музичного казкового фентезі, хто втілити улюблених дитячих героїв на екрані і якою буде дата виходу картини.

Основна інформація

 • Оригінальна назва: Snow White;
 • Країна: США, Німеччина;
 • Виробництво: Walt Disney Pictures та Marc Platt Productions;
 • Мова в оригіналі: англійська;
 • Жанр: казка, фентезі, музична, сімейна;
 • Режисер: Марк Вебб;
 • Автори сценарію: Грета Гервіг та Ерін Кресіда Вілсон;
 • Композитори: Бендж Пасек і Джастін Пол, Френк Черчілль та Ларрі Морі;
 • Акторський склад: Рейчел Зеглер, Галь Гадот, Ендрю Бернап, Ансу Кабіа та ін;
 • Тривалість: 1 година 50 хв.;
 • Світова прем'єра: 21 березня 2025;
 • Прем'єрний показ у Росії: 21 березня 2025;
 • Бюджет картини: $209 млн.;
 • Рейтинг очікування: 92%.

Білосніжка - музичний фільм від Дісней у 2025 році

Сюжет

Незважаючи на те, що сюжет нового фільму 2025 року буде максимально наближений до оригінальної казки «Білосніжка», режисер обіцяє зробити інтерпретацію 2025 року більш сучасною, веселою та динамічною.

Головна героїня – юна принцеса на ім'я Білосніжка, яку вирішила зжити зі світу злісна відьма-мачуха. Дивом залишившись живими, добра і чуйна дівчина залишається жити в лісовому будинку своїх рятівників – семи чарівних гномів. Врятувати Білосніжку, як і годиться, повинен прекрасний принц.

Акторський склад

Актори, які втілять головних героїв у фільмі «Білосніжка» 2025 року, були підібрані керівництвом проекту ще 2021-2022 року. Останні новини свідчать, що глядачі точно побачать у фільмі:

Роль Актори
Білосніжка (принцеса, головна героїня) Рейчел Зеглер
Грімхільда ​​(зла мачуха) Галь Гадот
Ворчун (один із семи гномів) Мартін Клебба
Джонатан (принц) Ендрю Бернап
Артур (стражник) Джошмейн Джозеф
Мисливець Ансу Кабія
Мейпл Дуйонна Гіфт
Чарівне супер-дзеркало Алан Тьюдік
?* Колін Майкл Кармайкл

*роль тримають у секреті

Кастинг на головну роль було відкрито для представниць усіх етнічних груп. Претендентів відбирали не лише за зовнішніми даними, миловидністю та вмінням рухатися, а й за вокальними даними. Одним із обов'язкових етапів кастингу було виконання оригінальної пісні Білосніжки з однойменного мультфільму Диснея.

Як тільки в 2021 році з'явилася інформація про те, що роль Білосніжки отримала актриса колумбійського походження Рейчел Зеглер, яка має яскраву латиноамериканську зовнішність і смагляву шкіру, в мережі вибухнув справжній скандал. Багатьом не сподобалася ідея авторів проекту відступити від канонічної зовнішності принцеси з казок братів Грімм, яка мала неймовірно білу, майже прозору шкіру.

Цікаві факти про новий диснеївський фільм "Білосніжка" 2025 року

Переосмислення ролі гномів

Цікавий факт — всі інші гноми, крім Ворчуна (Соня, Розумник, Скромник, Веселун, Чихун і Простачок) будуть відтворені у фільмі за допомогою комп'ютерної графіки. Відповідатиме за візуальні ефекти компанія Moving Picture.

Спочатку Disney планував залучити на роль семи гномів популярних акторів-карликів і вів переговори з спільнотою, але після інтерв'ю Пітера Дінклейджа, в якому актор негативно відгукнувся про «карликові стереотипи», які присутні в багатьох диснеївських мультиках, творці нової версії вирішили. реалізації компанії семи гномів

Пітер Дінклейдж

В результаті реально знімати вирішили тільки одного гнома (Весельчака), а решту всіх домалювати, максимально наблизивши до образів класичного мультфільму, чим з одного боку підкреслять наступність фільму, а з іншого боку, знімуть з себе ряд можливих звинувачень з боку «маленьких людей». упередженості до образу з казки братів Грімм.

У новому фільмі 2025 року "Білосніжка" гномів намалюють

Таке рішення теж було сприйнято без ентузіазму, адже багато акторів-карликів планували отримати роль у картині, і вважали, що заміна реальних людей комп'ютерною графікою просто позбавила їх доходу, в чому звинуватили Пітера Дінклейджа, які виступили одноосібно від імені всієї спільноти.

Зйомки

Спочатку планувалося розпочати зйомки фільму на початку 2020 року, але через пандемію коронавірусу всі заходи було перенесено на осінь. У різні періоди команда планувала проводити зйомки у Великій Британії, Ванкувері, Британській Колумбії та Канаді, але з ряду причин графіки не раз переглядалися, зрушуючись на пізніші дати.

Станом на початок 2024 року зйомки завершено і фільм знаходиться на етапі монтажу та додавання візуальних ефектів.

Хоча спочатку фільм «Білосніжка» мав вийти на екрани ще у 2024 році, прем'єру перенесли на березень 2025 року, оскільки на зйомки вплинув не лише період пандемії, а й той факт, що актори паралельно були задіяні у багатьох інших проектах.

Офіційний трейлер

Перший короткий тизер до фільму 2025 року «Білосніжка» компанія Disney представила ще у вересні 2022 року у рамках презентації «D23 Expo». Перші кадри продемонстрували глядачам, як виглядатимуть основні локації:

 • замок Білосніжки;
 • густий чарівний ліс;
 • будиночок гномів та ін.

Прем'єра

Весь світ дивитиметься нову інтерпретацію казки «Білосніжка» на великих екранах 21 березня 2025 року. Для Росії дата виходу не зміниться, але поки що немає інформації, чи прем'єра проходитиме в кінотеатрах, чи тільки на певній інтернет-платформі.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.