Google випустила дитячий смарт-годинник Fitbit Ace LTE з тамагочі
Фільми

Google випустила дитячий смарт-годинник Fitbit Ace LTE з тамагочі

У лінійці аксесуарів бренду Fitbit від Google з'явились перший дитячий смарт-годинник Ace LTE. У них приємний дизайн і є підтримка мобільного інтернету, але головний акцент зроблено на мотивації та заохочення активності.

Зображення: Google

Дітям в ігровій формі пропонується більше рухатися. Чим вони активніші, тим більше часу можуть провести в іграх на годиннику. У Fitbit Ace LTE є цілий набір міні-розваг, створених спеціально для цього аксесуара. В облік рухливості йдуть не тільки прогулянки, а й стрибки на ліжку, танці або навіть гра в хованки.

Зображення: Google

Як додатковий стимул у годинах передбачені тамагочі-вихованці Іджі (Eejie). Це віртуальні істоти, які теж живляться повсякденною активністю. Для них можна купувати різні предмети, одяг та інші аксесуари — і все за досягнення цілей активності та проходження ігор. Також бонуси для Іджі можна отримати за допомогою спеціальних кольорових ремінців, що продаються окремо.

Зображення: Google

Сам годинник отримав пластиковий корпус зі знімним бампером і квадратний, але сильно округлений OLED-дисплей зі склом Corning Gorilla Glass 3. Заявлено водонепроникність до 50 метрів і більше 16 годин автономної роботи.

Зображення: Google

Всередині приблизно той же набір датчиків активності, що і в Pixel Watch 2. Підтримується 4G LTE, Wi-Fi 2,4 ГГц, Bluetooth 5.0 та NFC. Є мікрофон та динамік для двостороннього зв'язку, щоб батьки завжди могли зателефонувати дитині. А за допомогою GPS можна відстежувати його розташування, але ці функції вимагають щомісячної передплати за 10 доларів.

Годинник Fitbit Ace LTE можна буде купити за ціною 230 доларів (20 600 рублів) з 5 червня.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.