8 найкращих додатків для підготовки до складання іспиту в ДІБДР
Фільми

8 найкращих додатків для підготовки до складання іспиту в ДІБДР

1. Квитки ПДР 2024 Екзамен ПДР

Один із найпопулярніших додатків для підготовки до здачі ПДР. Воно містить лише актуальні правила з усіма поправками та змінами. Розділ «Тестування» дозволяє відповідати на питання за темами, у змішаному порядку або за квитками, що повністю відповідають офіційним у ДІБДР Росії.

Всі помилки в тестах групуються у спеціальному розділі, щоб ви завжди могли повернутися до них. Теми, що перетинаються між собою, містять клікабельні посилання, що дозволяють швидко переходити до більш докладного опису невідомих понять. Жодних внутрішніх покупок у додатку немає.

Квитки ПДР 2024 Екзамен ПДР

ПДР Росії Ціна: Безкоштовно

Завантажити

2. Іспит ПДР 2024: квитки ДІБДР

Ще одна програма, що об'єднала в собі всю теорію, актуальні квитки, довідники зі знаками, а також корисні поради. В окремому розділі є викладено, як правильно поводитися при спілкуванні з інспектором і не бути обдуреним.

ДПС-тест дозволить перевірити ваші знання щодо штрафів за порушення та дасть ємне пояснення з посиланням на відповідну статтю. Щоправда, повна інформація щодо неї буде доступна вже в іншому додатку цього розробника.

Іспит ПДР 2024: квитки ДІБДР

Reactive Phone Ltd. Ціна: Безкоштовно

Завантажити

Іспит ПДР 2024: квитки ДІБДР

Reactive Phone Ціна: Безкоштовно

Завантажити

3. Вчи ПДР

У цьому додатку всі 800 екзаменаційних питань доповнюються підказками-поясненнями, які містять посилання на знаки, терміни та відповідні пункти правил. Готуватися до здачі можна за допомогою режиму «Мій викладач», який формує перелік тем та питань з урахуванням ваших помилок.

У зручній формі з угрупованням за призначенням представлені всі дорожні знаки, кожен із яких має докладний опис. Аналогічно та з видами дорожньої розмітки. Доступна статистика навчання, що дозволяє оцінити ступінь вашої готовності та виявити складні теми.

Навчання ПДР: Курс Автошколи з ПДР

Igor Uspalenko Ціна: Безкоштовно

Завантажити

УчилиПДР : Курс Автошколи з ПДР

Розумна Автошкола Ціна: Безкоштовно

Завантажити

4. ПДР 2024

Відносно новий додаток, який приваблює сучасним та зручним інтерфейсом, наочними ілюстраціями та можливістю роботи без інтернету. База квитків та екзаменаційних питань найактуальніша. Вирішувати їх можна як у загальному порядку, так і за вибраними темами.

Користувачеві доступна докладна статистика, робота над помилками прямо з віджету, а також знаки, розмітка та теорія з правил дорожнього руху. Прямо із програми можна записатися на іспит у ДІБДР.

ПДР 2024 Квитки екзамен ДІБДР

Nikita Romanov Ціна: Безкоштовно

Завантажити

5. ПДР РФ

Маловідомий додаток, який включає не тільки теорію з ПДР з функцією пошуку за словами, але і повний перелік штрафів з їх описом. Як бонус представлені калькулятори розрахунку транспортного податку та ОСАЦВ, а також список кодів регіонів Росії.

У додаткових матеріалах передбачено ілюстрований опис усіх фігур автодрому із зазначенням важливих моментів. Екзаменаційна форма також є, хоч і представлена ​​у вигляді онлайн-сторінки в браузері.

ПДР РФ, ОСАЦВ, штрафи, квитки

АВТО-РАША.РУ, ТОВ Ціна: Безкоштовно

Завантажити

ПДР РФ 2024, штрафи, квитки

Avto-Russia.ru Ціна: Безкоштовно

Завантажити

6. Дром ПДР

Просте додаток від відомого автопорталу. Воно містить у собі всі 40 квитків із коментарями фахівців з кожного питання. Існує режим іспиту з обмеженням у 20 хвилин, як при офіційній здачі теорії в ДІБДР. По всьому курсу ведеться статистика успішності та прогресу.

Щоб ви не забували повторювати теорію, передбачені нагадування, що мотивують освіжати у пам'яті складні теми. Також відмінною особливістю програми є вбудований чат, де можна задати питання, що вас цікавить, і отримати на нього відповідь.

ПДР 2024 Квитки та Іспит РФ

Amayama Auto LLC Ціна: Безкоштовно

Завантажити

Квитки ПДР 2024 та Іспит ПДР

Дром Ціна: Безкоштовно

Завантажити

7. Рулі онлайн

Додаток з відеорозбором квитків ПДР, який допоможе підготуватися до іспиту за 1 місяць. Усередині містяться курси підготовлених провідними педагогами лекцій з поясненнями кожної теми та авторськими коментарями. Для перевірки засвоєних знань є домашні завдання на вирішення квитків за відповідними модулями, статистика та режим роботи над помилками.

У додаток включені тренажери внутрішнього іспиту в автошколі та іспиту в ДІБДР за новими правилами, а також 800 офіційних питань з коментарями та посиланнями на пункти правил. Є й корисні доповнення на кшталт актуальної версії підручника ПДР, інструменту підбору автошколи чи запису на навчання із живим викладачем.

Рулі онлайн. ПДР 2024. Іспит

Ilya Goryashin Ціна: Безкоштовно

Завантажити

Рулі Онлайн. Квитки правил дорожнього руху 2024

Рулі Онлайн Ціна: Безкоштовно

Завантажити

8. ПДР Квитки та Іспит 2024

Зручний тренажер з усіма 40 офіційними квитками нової редакції та іспитом як при здачі до ДІБДР. Розробники подбали про зручну навігацію та приємне оформлення, забезпечили додаток нічною темою та віджетом.

На вибір є кілька режимів підготовки: вивчення питань з квитків або тем, імітація іспиту, марафон на 800 питань без зупинки. Присутні коментарі до всіх квитків, докладна статистика з різних категорій, робота над помилками та функція збереження певних завдань у вибране.

ПДР Квитки та Іспит 2024 РФ

Semen Abramenko Ціна: Безкоштовно

Завантажити

Цей матеріал вперше було опубліковано у квітні 2018 року. У червні 2024 року ми оновили текст.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.