Фільми

YouTube тестує технологію вбудовування реклами у відео — це не дозволить блокувальникам її прибирати

YouTube продовжує боротися з інструментами, що блокують рекламу у відеороликах. Розробник SponsorBlock, який займається розширеннями для видалення комерційних блоків, повідомив, що YouTube проводить експерименти щодо впровадження рекламних сегментів на стороні сервера.

Це означає, що реклама хостингом вбудовується у відео, стаючи його частиною. Такий підхід позбавляє різні додатки та розширення для блокування реклами можливості розпізнавати цю вставку та видаляти її, як відбувається зараз. За нової технології тимчасові мітки, що містяться в оригінальному ролику, зміщуються з урахуванням хронометражу вбудованої реклами.

На думку SponsorBlock, нова схема вбудовування рекламних роликів є найсерйознішим кроком YouTube у боротьбі з блокувальниками. Хоча компанія неодноразово намагалася використовувати інші прийоми. Наприклад, у травні цього року користувачі популярного розширення AdBlock помітили, що YouTube, розпізнаючи використання цієї утиліти, під час відтворення відео перескакував одразу в кінець ролика.

Нова технологія вбудовування реклами на стороні сервера з відео поки лише тестується і не набула широкого поширення. Зазначається, що вона потребує досить складних технічних рішень, тому майбутнє під питанням.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.