У Мережі порівняли рендери iPhone 16 та 16 Pro з iPhone 15 та 15 Pro
Фільми

У Мережі порівняли рендери iPhone 16 та 16 Pro з iPhone 15 та 15 Pro

Надійний інсайдер Majin Bu, що спеціалізується на інформації про продукцію Apple, опублікував нові деталі про iPhone 16/16 Pro. Цього разу він порівняв новинки на рендерах із актуальними моделями iPhone.

Фото: Majin Bu/X

Найбільш помітні відмінності стосуються розміру екрана iPhone 16 Pro. Він буде оснащений 6,3-дюймовим дисплеєм, тоді як iPhone 15 Pro має діагональ 6,1 дюйма. Очікується, що новий смартфон матиме більш тонкі рамки завдяки технології Border Reduction Structure (BRS). Однак на рендерах це складно зрозуміти, оскільки екран на них неактивний.

Ще однією ключовою особливістю має стати вдосконалена система камер. За чутками, iPhone 16 Pro матиме більший основний сенсор, ніж iPhone 15 Pro. Дві інші камери також оновлять. Очікується 12-мегапіксельний перископний телеоб'єктив із 5-кратним оптичним зумом та 48-мегапіксельна надширококутна камера.

Фото: Majin Bu/X

Також на рендер можна розглянути спеціальну кнопку для зйомки. Передбачається, що вона поєднуватиме фізичне натискання з сенсорними функціями. Також клавіша імітуватиме роботу традиційної кнопки для спуску затвора камери.

Незважаючи на ці зміни, загальний дизайн iPhone 16 Pro буде виконаний у звичному стилі. На перший погляд, навіть важко буде відрізнити його від iPhone 15 Pro. Але планується, що в новій моделі встановлять потужніший чіп і більш ємний акумулятор.

Фото: Majin Bu/X

У базовій версії iPhone 16 єдиною помітною зміною поки що є нове оформлення фотомодуля. Об'єкти тепер будуть розміщені один під одним.

Фото: Majin Bu/X

Нагадаємо, що анонс смартфонів відбудеться восени. Про точну дату презентації поки що говорити зарано.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.