DJI анонсувала свій перший електровелосипед — із швидкою зарядкою та OLED-екраном
Фільми

DJI анонсувала свій перший електровелосипед — із швидкою зарядкою та OLED-екраном

Компанія DJI, насамперед відома завдяки квадрокоптерам, представила свій перший електровелосипед. Amflow PL оснащений карбоновою рамою, середньомоторним двигуном Avinox та батареєю зі швидкою зарядкою, а також рядом розумних функцій.

Зображення: DJI

Електровелосипед похвалиться крутним моментом 120 Нм і при необхідності зможе досягати потужності 1000 Вт, що повинно дозволити йому долати навіть найкрутіші схили. У стандартному режимі роботи номінальна потужність двигуна складе 250 Вт, а пікова — 850 Вт. Знімну батарею на 800 Вт·год можна буде зарядити з нуля до 75% за півтори години за умови використання фірмового зарядного GaN-пристрою.

При цьому важить Amflow PL лише 19,2 кг. Це багато в чому завдяки 2,27-кілограмовій рамі з вуглецевого волокна та 2,52-кілограмовому двигуну.

Зображення: DJI

Байк оснащений 2-дюймовим сенсорним OLED-дисплеєм, вбудованим у раму. Програма Avinox дозволить отримувати віддалений доступ до самого велосипеда та даних про поїздки. Є й захист від крадіжки: Amflow PL видасть звук сирени та сповістить власника про місцезнаходження.

Зображення: DJI

Велосипед має чотири режими допомоги у їзді, включаючи автоматичний режим, у якому потужність підлаштовується під опір. Також варто відзначити наявність USB-порту для зарядки телефону або велокомп'ютера, систему підвіски від Fox і раму, на яку можна встановити 27,5 або 29-дюймові задні колеса.

Зображення: DJI

Поставки Amflow PL розпочнуться у четвертому кварталі цього року. Ціна преміальна: за словами DJI, вона складе щось між 7 і 12 тисячами євро (664 000-1 137 000 рублів).

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.