Що вміє стовпчик «SberBoom Mini Простоквашино»
Фільми

«Салют, поклич Матроскіна!», або чим цікава нова колонка «SberBoom Mini Простоквашино»

Колонка може покликати кота Матроскіна

Покоління молодих батьків точно знає, як правильно їсти бутерброди з ковбасою, в яку погоду краще сидіти вдома і хто такий Іван Федорович Крузенштерн. В атмосферу добрих жартів із «Простоквашино» тепер можна поринути всією сім'єю — з першою дитячою колонкою від SberDevices. Все тому, що у SberBoom Mini Простоквашино є спеціальний тематичний сценарій. Щоб активувати його, достатньо сказати: «Салют, поклич Матроскіна», — і найпрактичніший кіт у світі відповість на запитання дитини.

Включає веселі треки та освітні подкасти

Завдяки Hi-Fi-стримінгу «Звук», в «SberBoom Mini Простоквашино» є плейлисти, підібрані спеціально під героїв мультфільму. Їхні музичні смаки серйозно різняться. Наприклад, листоноша Печкін віддає перевагу Газманові і групі «Земляни», Матроскін — фанат авторської пісні, а Шарик не проти послухати сучасних виконавців на кшталт Люсі Чеботіної або Slava Marlow. Щоб запустити музику улюбленого героя, просто скажіть: «Салют, включи пісеньку Дяді Федора» (або ще когось із всесвіту «Простоквашино»).

Не забувайте відзначати пісні, які сподобалися дитині, адже вона, напевно, захоче переслухати їх ще не раз. Для цього натисніть кнопку «Лайк» на корпусі — колонка врахує ваші смаки і буде точніше у рекомендаціях. Окрім музики можна слухати освітні подкасти. Колонка знайде теми для будь-якого віку та інтересів, від смішних історій до енциклопедичних знань, викладених доступною для дітей мовою. Корисне знайдеться і для батьків: наприклад подкасти для мам або медитації.

Грає з дитиною в цікавий квіз.

Зображення: «СберБум» / Ольга Ревенкова / Лайфхакер

Розробники колонки присвятили мультфільмам про пригоди Дяді Федора цілу вікторину. Де знаходиться Простоквашине? Хто придумав поселення та її мешканців? Ким працює мама Дяді Федора? «SberBoom Mini Простоквашино» знає все про героїв і поділиться цими фактами з вашою дитиною. Скажіть: «Салюте, увімкни квіз „Говорить Простоквашино“», — і розумна колонка запропонує вгадати, кому з персонажів належить та чи інша фраза. А якщо допитливість дитини виходить за межі мультиплікаційного села, голосовий помічник Салют скористається інтерактивною енциклопедією «Чомучка» та відповість на будь-які інші питання.

SberDevices має колонку і в класичному виконанні: SberBoom Mini. Вона допоможе батькам у справах, поки дитина веселиться з героями «Простоквашино». Наприклад, підбере рецепт на вечерю, поставить таймер, включить фонову музику та нагадає про важливе.

…і вигадує казки на ваш запит

Розумна колонка прийде на допомогу батькам, які втомилися писати історії для дитини на ніч. За них це зробить нейромережева модель GigaChat. Про що буде казка — про прекрасну принцесу, хороброго богатиря, хитрого лисиця, вирішувати тільки вашим дітям і вам. Пристрій вміє читати і класичні твори, на яких, можливо, ви виросли самі, — тут є ціла бібліотека аудіокниг.

Компактні габарити не завадять девайсу мати потужність 5 Вт, а завдяки розташуванню динаміків звук поширюється на 360°. Коли гучність не потрібна (наприклад, під час відходу до сну), можна попросити стовпчик перейти на шепіт.

Колонка дбає про безпеку дитини з усіх боків

Зображення: «СберБум» / Ольга Ревенкова / Лайфхакер

«SberBoom Mini Простоквашино» має «Дитячий режим», який виключає контент із позначкою «18+». Так що вам не доведеться переживати, що діти включать щось не призначене для вух.

Вбудований детектор шуму дозволить знати, що дитина все добре, навіть якщо вам довелося відлучитися в іншу кімнату. Синхронізуйте колонку зі смартфоном, і вона надішле повідомлення, якщо почує певний звук — наприклад, дитячий плач. Список звуків, на які реагує стовпчик, виставляється в інтуїтивно зрозумілих налаштуваннях.

Зрештою, фізична взаємодія з колонкою теж продумана. Щоб дитина не запнулася про шнур електроживлення, гаджет можна прикріпити до стіни. Адже дитячий відпочинок буває вкрай активним, тим паче під веселу музику.

До речі, ці функції є і у SberBoom Mini. Вона теж вміє запускати ігри та казки для дітей, надсилати повідомлення про шуми та допомагати зі справами. З нею можна керувати розумним будинком: голосом зменшити опалення або вимкнути світло у всіх кімнатах. А дві колонки SberBoom Mini можна об'єднати у стереопару та слухати музику в об'ємі.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.