Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році
Техніка

Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

Будь-яка автоматична пральна машина вміє віджимати білизну. Чим вище швидкість, тим сухішими стають речі, але одягнути їх відразу не вийде. Вони все одно будуть вологими. Інша справа ― моделі із сушінням. Завдяки їй можна відразу нарядитися в випрані речі і йти, наприклад, гуляти.

Як це працює? Все дуже просто. Бак таких моделей оснащений додатковим елементом — ТЕНом. Він нагріває повітря, і саме через нього вологість у барабані поступово знижується. У міру того, як усередині стає сухо і спекотно, білизна сушиться.

Іноді барабан пральної машини обертається, перевертаючи речі і забезпечуючи тим самим їхнє рівномірне висихання. Вологе повітря при цьому конденсується в окремому баку, а потім рідина відправляється в зливну систему.

Функція сушіння — головна особливість, в іншому такі пральні машини нічим не відрізняються від традиційних моделей. Вони також є:

Спочатку про хороше – переваги цієї побутової техніки. Серед плюсів варто виділити:

 • Економію часу. Після прання ви дістаєте з бака суху білизну. Це особливо актуально для молодих сімей з маленькими дітьми, коли прання багато, місця для сушіння не вистачає.
 • Економію простору. Пральна машина з сушінням займає не більше місця, ніж звичайна пральна машина. Плюс відсутня необхідність купувати окрему сушильну техніку, яка вимагатиме додаткових квадратних метрів.
 • Відсутність пилу та вогкості. Білизна, розвішана на балконі, може знову забруднитися від пилу, а в барабані машини цього не станеться. Крім того, зникає проблема підвищеної вологості у приміщенні, яка виникає при сушінні білизни будинку.

Недоліків пральних машин із сушінням мало, але вони є. По-перше, це менший обсяг завантаження. Через додаткові сушильні елементи простір барабана менше, ніж у звичайних моделей. Це може бути незручним для великих сімей.

Другий момент — підвищене енергоспоживання. Техніка споживає більше електроенергії, ніж звичайні моделі через роботу додаткових нагрівальних елементів. Третім мінусом можна назвати вищу вартість.

Однак усі перелічені недоліки відносні, зручність експлуатації і відмінний результат їх легко перекривають.

Грунтуючись на інформації виробників, відгуках користувачів та оцінках експертів, ми вибрали 10 найкращих моделей, що підходять під різні цілі.

Колони з двома барабанами

Незвичайний вид прально-сушильних машин із двома незалежними барабанами в одному корпусі. За такої конфігурації полегшується підключення — тут лише один зливний шланг, один кабель живлення. Не потрібно купувати додаткових кріплень та адаптерів, як у випадку з двома окремими машинами, встановленими одна на одну. Займають площу не більше, ніж звичайна пральна машина, зате дозволяють випрати більше білизни.

Hyundai Proxima WMD9424

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 5/10 кг
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 7

Верхній барабан цієї колони використовується лише для прання: у нього вміщується 5 кг білизни. Нижній – універсальний. У ньому можна прати (до 10 кг), так і сушити (до 7 кг). Така варіативність дозволяє одночасно використовувати два різні режими прання: наприклад, дитячі у верхньому барабані, а постільна білизна у нижньому. Для керування є сенсорна панель у верхній частині колони.

Оскільки барабана тут два, то двигуна теж два. Мотори сучасні, інверторні та безщіткові. Виробник дає ними 10-річну гарантію. Машина вміє автоматично зважувати білизну і автоматично дозувати миючий засіб.

Передбачено 18 різних програм, у тому числі обробку гарячою парою. Є режим для дезінфекції з використанням ультрафіолетової лампи – дозволяє вбивати до 99% вірусів та бактерій. При всіх широких можливостях Hyundai Proxima WMD9424 дуже економічна: відноситься до класу енергоспоживання A+++.

Повногабаритні прально-сушильні машини

Це моделі стандартного розміру: мають глибину близько 60 см та ширину 60-70 см, що дозволяє вміщувати до 8-10 кг білизни для прання та 5-7 кг для сушіння. Це робить їх найоптимальнішим вибором для великих сімей.

Samsung WD10T754CBX/LD

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 10,5
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 7
Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

Модель оснащена інверторним безщітковим мотором, тому дуже тиха в роботі. Барабан зроблений за технологією Swirl+. Мікроотвори на його створюють додаткові завихрення води, які роблять процес прання ще ефективнішим.

Пральна машина підтримує технологію Eco Bubble ― генерації бульбашок із миючого розчину для кращого догляду за речами, що стирають за низької температури. Дверцята мають конструкцію AddWash, так що навіть після початку прання можна закинути в барабан забуті речі.

Набір функцій та опцій також включає систему захисту Volt Control від перепадів напруги, режим прання з парою, відкладений старт, самодіагностику, Time Dry ― сушіння протягом заданого користувачем часу.

Electrolux EW8WN261B

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 10
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 6 кг
Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

Функція сушіння в цій моделі реалізована як фінальний етап прання, також його можна запускати як окремий цикл.

У пральній машині є сенсор OptiSense. Він розпізнає рівень вологості, а також реагує на ступінь завантаження та якість води. На підставі цих даних система коригує час сушіння та підбирає потрібну програму:

 • досить волога білизна ― сушіння «під праску», для прасування;
 • злегка вологе ― сушіння «в шафу», для синтетичних та бавовняних речей;
 • дуже сухе для виробів з бавовни.

Функціонал цієї прально-сушильної машини з електромеханічним керуванням також включає 13 програм, регулювання температури та швидкості віджиму, індикацію закінчення прання та часу до кінця програми, захист від дітей та протікання, контроль піноутворення.

Вузькі пральні машини із сушінням

Ці моделі — відмінне рішення для невеликих ванних кімнат. Їхня особливість полягає у невеликій глибині, яка зазвичай не перевищує 50 см. При цьому, незважаючи на компактні розміри, така техніка зберігає достатню місткість – зазвичай від 3 до 6 кг білизни за один цикл.

Gorenje W1D2A854ADPS

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 8
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 5
Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

Ми додали цю модель до нашого рейтингу кращих пральних машин з сушінням, тому що при відносно невисокій ціні вона пропонує гарний набір функцій та технологій. Наприклад, система Power JetWash подає воду в барабан під високим тиском, за рахунок чого у воді швидше розчиняється миючий засіб, а та й плями на речах видаляються ефективніше. До речі, барабан має режим самоочищення: його варто іноді запускати, якщо ви перете переважно при низьких температурах.

Як і у багатьох сучасних моделей, машина Gorenje W1D2A854ADPS оснащена інверторним двигуном. Є також генератор пари. Пара використовується на фінальному етапі: він проникає в тканини, пом'якшує волокна, таким чином зменшуючи кількість складок на висушених речах. Що стосується режимів прання, тут є всі необхідні і навіть більше — наприклад, Есо з температурою 20 ° С або 15-хвилинне швидке прання.

Viomi Master 2 Pro

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 10
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 6
Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

Завдяки ультравузькому корпусу всього 47 см у глибину машину можна легко розмістити у маленькій ванній. При компактних розмірах модель одночасно стирає 45 сорочок та 12 пар джинсів.

Кольорова сенсорна панель керування з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом дозволяє легко налаштовувати режими прання та сушіння, а підтримка дистанційного керування через програму Mi Home дає можливість запустити процес прання віддалено.

Система сушіння оснащена інтелектуальним датчиком NTC. Він контролює температуру та автоматично вимикає прилад при повному усуненні вологи. Це гарантує дбайливе сушіння без пошкодження тканин та появи складок. Машина з 13 вбудованими програмами прання оснащена технологічною системою ополіскування для усунення залишків піни та миючих засобів, а також нано-антибактеріальним ущільнювачем дверей, що запобігає появі плісняви ​​та бактерій.

Бірюса WMD-MK814/03

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 8
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 6
Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

У конструкції моделі також використаний інверторний двигун. Конденсаторна система сушіння використовує гаряче повітря для висушування білизни, зберігаючи її форму та запобігаючи появі складок. Пральна машина оснащена широким набором програм та режимів – від стандартних циклів прання та сушіння до спеціальних режимів для делікатних тканин, дитячих речей та спортивного одягу – всього 16.

Додаткові функції представлені очищенням парою, відстроченням старту, вибором швидкості віджиму, очищенням барабана, запобіганням зминання. Є опції дозавантаження білизни, таймера відстрочки запуску та контролю піноутворення.

Прально-сушильні машини, що вбудовуються.

Ці моделі можна легко інтегрувати в інтер'єр кухні чи ванної кімнати. Завдяки невеликим розмірам та особливому дизайну вони можуть бути встановлені за декоративною панеллю чи фасадом, ховаючись від очей та не порушуючи загальну естетику приміщення.

AEG L8WBE68SI

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 8
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 4
Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

Пральна машина пропонує широкий вибір із 14 програм, що дозволяють підібрати оптимальний режим для різного типу білизни. У ній закладена функція пари: гаряче повітря проникає глибоко у волокна тканини, освіжаючи одяг, видаляючи неприємні запахи та розгладжуючи заломи.

Модель з конденсаторним типом сушіння оснащена системою захисту від протікання, що запобігає можливим неприємностям: спеціальні датчики аналізують стан пральної машини і при виявленні протікання вживають необхідних заходів.

Прилад з електронним керуванням та цифровим дисплеєм дозволяє вибирати швидкість віджиму та температуру прання, відкладати час початку процесу на 20 годин, при необхідності скасовувати віджимання.

Hotpoint BI WDHT 8548 V

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 7
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 5
Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

Компактна техніка із сенсорним дисплеєм підтримує 15 програм прання, включаючи режими для делікатних тканин, дитячих речей, спортивного одягу, бавовни, змішаних тканин та інші. Управління моделлю здійснюється через сенсорну панель, для зручності можна налаштувати запуск циклу прання та функцій через мобільний додаток.

У прально-сушильну машину з функцією дозавантаження білизни інтегровано систему безпеки. Вона представлена ​​захистом від дітей та протікання. Є опція «Очищення барабана». Її активують після завершення сушіння для видалення забруднень з поверхні та ідеального результату наступного прання.

Недорогі пральні машини із сушінням

Це багатофункціональна техніка для тих, хто не хоче переплачувати за додаткові преміальні настройки.

Candy GVSW4 364TWHC

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 6
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 4
Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

У модель вбудована програма WASH & DRY, яка позбавляє необхідності розвішувати білизну ― після завершення прання машина автоматично перемикається в режим сушіння. Якщо активувати функцію Ready for ironing, можна значно спростити прасування.

Фірмова технологія Mix Power System+ забезпечує ретельне та дбайливе прання будь-яких типів тканин. Завдяки їй відбувається попереднє змішування порошку та води – така підготовка збільшує ефективність засобу. Воно потрапляє безпосередньо на білизну та проникають у волокна тканини, швидко та легко вимиючи бруд.

Пральна машина оснащена датчиком KG Detector, який автоматично визначає вагу завантаження та підбирає оптимальні параметри прання. Модель підтримує функції обробки парою, відкладеного старту, контролю балансу та піноутворення.

Beko WDB 7425 R2W

 • Максимальне завантаження білизни, кг: 7
 • Максимальне завантаження білизни для сушіння, кг: 4
Пральна машина з сушінням: 10 оптимальних моделей в 2024 році

У приладі є програма Wash & Wear, що дозволяє максимально швидко упорядкувати одяг. Усього за 1 годину машина може випрати та висушити 1 кг білизни. У модель також закладено технологію AntiCrease+. Після завершення циклу прання та сушіння барабан продовжує обертатися протягом закладеного користувачем часу. Завдяки цьому запобігає утворенню складок на одязі.

Серце прально-сушильної машини з 15 вбудованими програмами — тихий та енергоефективний мотор. Система безпеки представлена ​​блокуванням кнопок від випадкового натискання, системою захисту від переливу, контролем дисбалансу та рівня води.

Модель підтримує дистанційне керування. Її можна інтегрувати в систему розумного будинку HomeWhiz і запускати прання через мобільний додаток.

Пральна машина з функцією сушіння — це практичне та функціональне рішення для багатьох людей. Наприклад, для сім'ї з дітьми, що стикається із щоденним напливом брудної білизни. Вони можуть швидко прати та сушити великі обсяги білизни, заощаджуючи час та зусилля. Або тих, хто живе у невеликій квартирі, де встановлення двох окремих машин може бути проблематичним. У таких випадках модель «два-в-одному» стає чудовим компромісом, дозволяючи заощадити місце та отримати всі необхідні функції. Вона заощаджує час і підходить усім, хто намагається спростити своє повсякденне життя.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.