Нові програми та ігри для iOS: найкраще за травень
Фільми

Нові програми та ігри для iOS: найкраще за травень

Програми

1. focusOS

Рятувальний круг для всіх, хто має проблеми з концентрацією і хто постійно нічого не встигає через це. focusOS вміє блокувати відволікаючі програми та сайти, дозволяє створювати пресети фокусування для різних цілей, а також містить ембієнт-звуки для занурення у стан потоку та дає можливість вбудовувати сесії у сценарії автоматизації швидких команд iOS.

focusOS — Focus & Screen Time

Michael Tigas Ціна: Безкоштовно

Завантажити

2. Daak

Потужний менеджер витрат з несерйозною назвою, з якою ви зможете вести облік фінансів без клопоту та з посмішкою. Daak має безліч готових категорій із забавними іконками, підтримує функцію бюджетів, а також кредити, регулярні платежі та надходження, шаблони та захист паролем. Існують інформативні віджети робочого столу та додаток-компаньйон для Apple Watch з усіма основними можливостями.

Daak — Budget & Money Tracker

Lovely Duck, LLC Ціна: Безкоштовно

Завантажити

3. Plinky

Корисний менеджер закладок з легким додаванням посилань через стандартне меню «Поділитися» та зручним сортуванням. З Plinky нічого не загубиться, а ви зможете швидко знаходити потрібні веб-сторінки завдяки системі тегів, папок та наочних категорій.

Plinky: Easily Save Links

Red Panda Club Inc. Ціна: Безкоштовно

Завантажити

4. Pinning

Зручний додаток для відстеження майбутніх подій, на кшталт свят, пам'ятних дат, днів народження та всього такого. Pinning підтримує ручне введення та автоматично синхронізується з календарями, після чого наочно представляє таймлайн із майбутніми подіями, забезпеченими датою, короткою інформацією та тематичними іконками для більш легкого сприйняття.

5. Decibel Meter Ultra

Просунутий шумомір, який допоможе виміряти гучність навколишніх звуків. Він стане в нагоді для контролю рівня шуму або калібрування динаміків домашніх аудіосистем. Причому він не лише показує значення в децибелах, а й дозволяє записувати фрагменти звуку, а також відображає спектр спектра в реальному часі. Є підтримка зовнішніх мікрофонів.

Ігри

1. Omega Knockout

Аркадний бокс з приємною графікою в ретро-стилі, в якому ви зіграєте за бійця-початківця і спробуєте пройти складний шлях до титулу чемпіона. Робіть перші кроки на рингу, відточуючи майстерність та беручи участь у місцевих чемпіонатах, щоб кинути виклик боксерам міжнародного рівня та завоювати їх пояси.

2. Warbits Plus

Чарівна покрокова стратегія з оманливо несерйозною графікою та глибоким геймплеєм, яка змусить розкинути мізками. Беріть під своє командування численних юнітів, щоб розкрити їх слабкі та сильні сторони, а потім успішно застосовуйте у битвах локальної кампанії чи онлайн-баталіях з іншими гравцями.

3. Earn to Die Rogue

Нова частина улюбленої багатьма поколіннями iOS-геймерів аркади про зомбі-апокаліпсис, де до зубодробних заїздів на броньованих машинах додалися піші вилазки. На Вас чекають кілька різних локацій, де потрібно видобувати ресурси для апгрейду бронемашин і тиснути на них полчища зомбі.

4. Packed!?

Досить хардкорна головоломка з мінімальним, але приємним візуалом про переміщення коробок. На перший погляд, все здається простим, але складність у тому, що ящики рухаються одночасно. А враховуючи кількість пасток і перешкод, які слід уникати, помістити коробки на потрібні клітини поля не так просто.

5. Nerd Survivors

Кумедний рогалик-шутер з піксельною графікою та неабиякою часткою гумору. Вся дія гри проходить на перенаселених нескінченними ордами ворогів аренах, де ви намагаєтеся вижити, видобуючи по ходу проходження нову зброю та ресурси. Арсенал вражаючих засобів воістину винахідливий: лазери і магічні заклинання, гострі пили і гранати-піци, зачаровані дзиги і ще сила-силенна вражаючої зброї.

Nerd Survivors Lite

HeartBit Interactive Srl Ціна: Безкоштовно

Завантажити

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.