Chrome стане наступною програмою, яка отримає плаваючу кнопку дії
Фільми

Chrome стане наступною програмою, яка отримає плаваючу кнопку дії

Мобільний додаток Google Chrome незабаром може обзавестися новим елементом інтерфейсу — плаваючою кнопкою швидкої дії (Floating Action Button). Її помітили в останній бета-версії браузера (127.0.6533.23).

FAB є невід'ємною частиною мови Material Design і вже є в таких сервісах, як Gmail, Google Карти і Google Keep. У самій компанії її називають «кнопкою з високим акцентом, яка дозволяє користувачам виконувати основну дію в додатку». Зазвичай вона розташовується в нижньому правому кутку екрана.

У Google Keep кнопка використовується для швидкого створення нових нотаток, а в Google Картах — для центрування карти на місцезнаходження користувача. У Chrome вона буде призначена для запуску нової вкладки прямо з перегляду відкритих вкладок. Нині це можна робити за допомогою відповідної кнопки у верхньому лівому кутку. FAB, яка знаходиться внизу, безперечно спростить цей процес, особливо для тих, хто використовує смартфони з великою діагоналлю екрану.

Зображення: Android Authority

Терміни введення кнопки в стабільну версію браузера поки невідомі, але її поява в бета-версії передбачає швидкий реліз.

Цікаво, що Google також експериментує з FAB у різних програмах для запуску ІІ-помічника Gemini. Відповідні «сліди» помітили у різних збірках «Google повідомлень» та Gmail.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.