Браузер Chrome на Android навчився озвучувати вміст веб-сторінок російською мовою
Фільми

Браузер Chrome на Android навчився озвучувати вміст веб-сторінок російською мовою

У браузері Google Chrome для пристроїв на базі Android з'явилася функція, яка може бути корисною для тих, хто не має часу на прочитання великих обсягів тексту на веб-сторінках. Тепер у меню, яке викликається натисканням на три точки, можна вибрати функцію «Озвучити цю сторінку».

Браузер зачитує текст на сторінці, підсвічуючи відповідні слова. Відтворення продовжуватиметься, навіть якщо вимкнути екран. Більше того, його можна регулювати. У нижній частині браузера є меню керування, яке дозволяє поставити аудіо на паузу, перемотати його вперед або назад. Також є параметри швидкості від уповільнення (0,5х) до прискорення (4х). Можна вибрати голос, який зачитує текст. Російською мовою є два варіанти озвучки.

Функція поступово з'являється на різних пристроях. Але можна прискорити її отримання вручну через розділ експериментальних можливостей браузера. Для цього потрібно ввести пошуковий рядок chrome://flags/#read-aloud та активувати підсвічений пункт. Залишиться перезавантажити програму — і можна скористатися.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.