Apple показала лабораторію стрес-тестів та жорсткі випробування iPhone на міцність
Фільми

Apple показала лабораторію стрес-тестів та жорсткі випробування iPhone на міцність

Apple показала YouTube-блогеру Маркесу Браунлі (MKBHD) свої випробувальні лабораторії. Компанія навіть дозволила йому зняти кілька жорстких стрес-тестів iPhone на міцність.

Старший віце-президент корпорації з розробки апаратного забезпечення Джон Тернус розповів гостю, що компанія може протестувати 10 тисяч пристроїв певної моделі, перш ніж випустити її на ринок. Крім того, якщо розробники помічають новий сценарій небезпечного використання смартфона в реальному житті, він включається до списку тестів.

iPhone піддається впливу струменів низького тиску. Скріншот із відео Breeze / YouTube

У лабораторії телефони зазнають перепадів температури, вібрацій та впливу води, включаючи тести із зануренням, струменями низького тиску та обливання з повноцінного пожежного шланга. Особлива увага приділяється стійкості до падіння.

Apple купила та запрограмувала промислового робота, який став власною машиною для випробувань на падіння – для моделювання сотень різних кутів падіння на різні матеріали.

Маркес Браунлі

На уповільненому відео, на якому телефон падає з цієї спеціальної машини, видно, як його рама трохи пошкоджується після удару, але екран залишається цілим.

Інші демонстрації включають машину з комп'ютерним управлінням, яка безжально трясе об'єктив Vision Pro. За словами Браунлі, її мета – імітувати вібрації, наприклад, від двигуна мотоцикла чи метро.

Хоча Apple зосередила свою увагу в основному на «неубиваемости» пристроїв, Тернус запевняє, що команда працює над спрощенням їх ремонту. Але довговічність є пріоритетом. Адже краще мати такий смартфон, який ніколи не доведеться лагодити.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.