Огляд монітора Acer CZ342CURV: офісний монітор з ігровими характеристиками
Техніка

Огляд монітора Acer CZ342CURV: офісний монітор з ігровими характеристиками

Що ви уявляєте, коли чуєте словосполучення «офісний монітор»? Готові посперечатися, швидше за все банальний девайс без дизайнерських вишукувань та з базовим набором можливостей. Так ось Acer зі складною повною назвою CZ342CURV Vbmiphuzx на такий стереотип зовсім несхожий, хоча виробник відносить його до офісних девайсів. Зовні і за характеристиками це цілком геймерський або дизайнерський монітор, хоча виконувати на ньому нудну офісну роботу теж можна.

Зміст

Технічні характеристики Acer CZ342CURV

  • Діагональ: 34 дюйми
  • Співвідношення сторін: 21:9
  • Роздільна здатність: 3440×1440
  • Тип матриці: VA
  • Максимальна частота оновлення: 180 Гц
  • Яскравість: 300 кд/м2
  • Час відгуку: 0,5 мс
  • Інтерфейси: USB 2.0, USB-B, USB Type C, DisplayPort, HDMI 2.0
  • Підтримка AMD FreeSync Premium

Якщо більшість офісних моделей відрізняються гладкими корпусами та задніми панелями, Acer CZ342CURV виконаний у більш агресивному, динамічному стилі. Для повноти картини не вистачає, хіба що, яскравого світлодіодного підсвічування.

Відразу питання щодо його кривизни: навіщо вона офісному монітору? Справа в тому, що у нашого поля зору також є природна кривизна — 1000R. Саме такий радіус реалізований і в Acer CZ342CURV. Це дозволяє знизити навантаження на очі та зробити сприйняття об'єктів на екрані більш природним. Ігрові монітори мають більшу кривизну, тому що там інше завдання — задіяти периферичний зір, щоб досягти кращого ефекту занурення.

Рамки навколо екрана монітора при діагоналі 34 дюйми здаються дуже тонкими. Корпус пристрою виконаний із пластику, його ніжка зроблена з алюмінію. Разом із широкою підставкою це надає необхідної жорсткості всієї конструкції, роблячи її максимально надійною.

Шарніри дозволяють нахиляти екран вгору-вниз, повертати вліво та вправо. Крім того є можливість регулювання по висоті. Якщо вам не хочеться, щоб такий здоровий аксесуар займав місце на столі, вішайте його на стіну. Кріплення тут стандартні – VESA 100х100 мм.

На задній панелі можна знайти всі випадки життя. Порти USB Type-C, DisplayPort, HDMI 2.0, USB 2.0 та USB-B дозволять не ламати голову над тим, як підключити до нього той чи інший комп'ютер чи ноутбук. Правда, вони є лише в єдиному екземплярі, хоча навіть на недорогих моделях (зокрема того ж Acer) є як мінімум пара HDMI. Аудіороз'єм 3,5-мм подружить пристрій із гарнітурою, підключення живлення відбувається через окремий пропрієтарний роз'єм.

Acer не поскупився на комплект постачання, і разом із монітором пропонуються відразу кілька кабелів: HDMI, USB Type-B, USB Type-C та Display Port.

Огляд монітора Acer CZ342CURV: офісний монітор з ігровими характеристиками

Налаштувати монітор можна за допомогою зручного джойстика у правій частині. За ним доводиться тягтися, але це знову ж таки витрати великої діагоналі.

Є у Acer CZ342CURV і кілька власних динаміків потужністю 3 Вт. Раціональне рішення, як мінімум, для офісу: не потрібно буде встановлювати додаткові колонки. Але якщо вам важлива якість звуку, все ж таки краще користуватися навушниками або повноцінною акустикою.

Acer CZ342CURV використовує вигнуту VA-матрицю з радіусом кривизни 1000 мм. Характеристики матриці роблять монітор придатним не тільки для роботи з текстами, таблицями та іншими документами, а й графікою. Роздільна здатність висока, 3440×1440 пікселів, підсвічування рівномірне, а чорний колір виглядає, дійсно, чорним. Яскравості монітора в 300 нит і статичної контрастності 3000:1 вистачить для комфортної роботи вдома або в офісі, якщо ви не плануєте поставити його поруч із вікном. Тим більше що антивідблиски властивість у нього просто чудові. При цьому модель може похвалитися 90% охопленням кольорового простору Adobe RGB і точною передачі кольорів з Delta E <2.

Acer CZ342CURV з великою діагоналлю фактично може замінити собою два монітори стандартних пропорцій. На його екрані зручно працювати одразу з кількома програмами – хоча б просто поділивши його навпіл. На наш досвід, навіть з банальними завданнями виходить впоратися швидше — наприклад, в одне з вікон можна вивести десктопну версію месенджера і при надходженні нових повідомлень не відволікатися на перемикання вкладок.

Будь-який сучасний монітор має вбудовані технології захисту зору. В Acer CZ342CURV це цілий комплекс технологій VisionCare 2.0, що включають покриття антивідблиску, автоматичне регулювання синього кольору, усунення мерехтіння.

Не зовсім зрозуміло, навіщо офісному монітору такі прогресивні характеристики. Судіть самі: Acer CZ342CURV має не тільки вражаючу частоту оновлення 180 Гц, але й дуже короткий час відгуку 0,5 мс. Якщо згадати ще й підтримку AMD FreeSync Premium, можна з чистою совістю назвати монітор геймерським. І не просто звичайним, а реально непоганим геймерським монітором.

Acer CZ342CURV Vbmiphuzx підходить на обидві ролі. І в обох матиме як плюси, так і мінуси.

При офісному використанні невідомо, чи буде потрібна висока частота оновлення і гранично малий час відгуку. Можливо, для базових потреб можна знайти модель і простішу. З іншого боку, велика діагональ дозволяє працювати швидше і ефективніше, а відмінна матриця з високою яскравістю і покриттям антивідблиску забезпечить гідне зображення в будь-якому місці приміщення.

Геймери точно залишаться задоволені характеристиками монітора. Та й дизайн теж цілком креативний. Бракує хіба що підсвічування, але далеко не всі любителі ігор люблять перетворювати ПК на новорічні ялинки. Вартість Acer CZ342CURV Vbmiphuzx на момент виходу статті – близько 50 000 рублів.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.