Фільми

iOS 18 зможе створювати швидкі сполучення зі всіма навушниками, а не тільки з AirPods

У 2016 році Apple представила AirPods і новий, простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб підключення бездротових аксесуарів до iPhone та iPad. Він сам визначає девайси поруч і пропонує з'єднати пару, не вимагаючи від користувача заходити в налаштування Bluetooth. Потрібно лише підтвердити синхронізацію, натиснувши відповідну кнопку у вікні.

У iOS 18 ця технологія вперше буде доступна стороннім виробникам аксесуарів. Новий API, що отримав назву AccessorySetupKit, надає їм такі самі можливості.

Система автоматично оброблятиме всі з'єднання Bluetooth або Wi-Fi. Це також означає, що користувачам більше не доведеться надавати вручну дозволи для окремих гаджетів.

Якщо потрібний складніший процес сполучення, наприклад, ПІН-код, то iOS 18 може запросити у користувача цю інформацію. Відкривати налаштування і в цьому випадку не доведеться. Після синхронізації з аксесуаром додаткову інформацію про нього можна буде переглядати в новому меню Аксесуари в налаштуваннях конфіденційності.

Подивитися на новий API у дії зможемо після виходу iOS 18 цієї осені. До цього часу багато виробників напевно вже встигнуть скористатися можливістю, що з'явилася, і створити швидкі сполучення зі своїми продуктами.

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.