2025 – рік Зеленої Змії
Гороскоп

Чий рік 2025 за східним календарем: якої тварини, кого

Попереду Новий 2025 рік ми пропонуємо дізнатися більше про те, рік якої тварини за східним календарем настане найближчим часом, яким буде характер нового покровителя і як вони можуть вплинути на життя людей і процеси, що відбуваються навколо нас.

Особливості китайського календаря

У більшості країн світу, зокрема й у Росії, сьогодні ведеться літочислення за сонячним григоріанським календарем. Стародавній східний календар суттєво відрізняється від звичного нам, адже базується не лише на русі Сонця, а й на зміні фаз Місяця, тому дати початку та завершення річних циклів у цих двох системах літочислення не збігаються.

Почнеться рік Зеленої Деревної Змії 29 січня 2025 року (новий покровитель змінить Зеленого Дерев'яного Дракона) і триватиме до 16 лютого 2026 року (Змія поступиться місцем Червоного Вогняного Коня).

2025 – рік Зеленої Змії

Цікавий факт! Китайський календар вважається сонячно-місячним і веде літочислення зі сходження на престол імператора Хуан Ді (приблизно 2637 до н. е.), а це означає, що з 2025 частково збігатиметься 4723 стародавнього східного календаря.

Покровитель та його стихія

Щороку напередодні новорічних свят ми запитуємо, рік якої тварини до нас приходить і що обіцяє нам новий тотем за східним календарем. Щоб визначити, чим буде 2025 рік і характер когось із 12 звірів, представлених у зодіакальному колі східного гороскопу, він отримає, давайте звернемося до таблиці:

2025 за китайським календарем

Аналізуючи таблицю можна зрозуміти, що:

 • зміна покровителів циклічна і кожен звір приходить до нас раз на 12 років;
 • високосними бувають лише роки Щура, Дракона чи Мавпи;
 • починається цикл завжди роком Щура (вважається, що ця тварина наділена особливими властивостями);
 • закінчується цикл завжди роком Свєнні.

Цікавий факт! Серед 12 представників тваринного світу, які стали тотемами зодіакального кола, 6 є другою людиною і живуть з нею поруч (Собака Кінь, Коза, Бик, Півень та Свиня), а 6 займають особливе місце в культурі та міфології Китаю (Тигр, Дракон, Пацюк, Змія, Кролик та Мавпа).

Зелена деревна змія - символ 2025 року

При цьому, для складання показників року майбутнього нам мало знати, чий рік за східним календарем настане в 2025 році, адже на характер заступника істотно впливає його стихія.

Всього на сході поділяють п'ять стихій (Земля, Метал, Вода, Дерево та Вогонь), кожна з яких панує по 2 роки. Таким чином, кожна нова Змія, яка приходить до нас через 12 років, вже відноситься до нової стихії і багато в чому відрізняється від попередньої темпераменту і кольору.

Колір Стихія Темперамент (яка змія?)
1 Жовтий (золотий) Земля мудра, надійна, вперта
2 Білий Метал чесна, жорстка, прямолінійна
3 Чорний Вода спокійна, умиротворена, прощаюча
4 Зелений Дерево цікава, добра, товариська
5 червоний Вогонь активна, цілеспрямована, агресивна

Зелена дерев'яна змія панує на планеті лише один раз на 60 років. Минулого разу цей покровитель правив у далекому 1965 році, а наступного разу зможе вступити в права лише у 2085 році.

Символ та стихія 2025 року

Характер зміїного року

Щоб зрозуміти, який буде майбутній 2025 рік, звернемося до характеристики символу року відповідно до східного гороскоп.

На сході Змію називають не інакше як Малий дракон і вважають не менш важливим персонажем, ніж її великого брата.

Змія та Дракон у китайському гороскопі.

У Китаї вважають, що Змія (в іншому, як і кожен знак зодіакального кола) має і позитивні та негативні якості. Серед добрих рис у характері знака слід зазначити:

 • мудрість;
 • хитрість;
 • спритність;
 • вміння обходити гострі кути та небезпечні легко виходити зі складних ситуацій;
 • вміння маскуватися та пристосовуватися до навколишнього оточення;
 • волелюбність.

Якщо врахувати, що за східним календарем у 2025 році до нас приходить добродушна Деревна Змія, то можна з упевненістю сказати, що ці якості будуть переважаючими.

При цьому в окремих ситуаціях можуть виявлятися і негативні риси характеру символу 2025 року, такі як:

 • вміння плести інтриги;
 • підлість (може раптово завдати удару);
 • мінливість;
 • висока амбітність;
 • ревнивість.

Що обіцяє новий покровитель

Тепер ми знаємо, рік якоїсь тварини буде зустрічати на початку 2025 року, але що вона нам приготувала, як може вплинути на життя людей і чи варто розраховувати, що країна вийде зі складної ситуації в період правління Деревної Змії.

Як і Дракон, Змія неймовірно амбітна, а значить всі, хто ставив перед собою високі цілі й надалі прагнутимуть їх реалізації. Такий прогноз буде актуальним і для звичайних людей і для Росії в цілому, і для багатьох інших амбітних країн, які бажають зайняти своє місце на світовому Олімпі. Але все ж таки 2025 рік має бути менш насичений подіями порівняно з 2024, що минає.

Астрологи також стверджують, що 2025 рік буде сакральним, адже закінчується період «Великої мутації», що ніс із собою глобальні виклики, різкі повороти векторів розвитку та взагалі глобальні зміни скрізь та у всьому.

Змія – сильний знак китайського гороскопу, який допоможе людині зробити важливий кидок і досягти мети, шлях до якої був тривалим та тернистим. Головне залишатися гнучкими та не боятися виходити за рамки, шукати нові шляхи, використовувати найменші вікна можливостей та вірити у свої сили.

Наступний 2025 рік – чудовий час для зміцнення будь-яких зв'язків: сімейних, соціальних, економічних.

Яким буде 2025 рік Змії

Змія обіцяє революційні зміни в науці та техніці, а також вихід на якісно новий рівень у багатьох галузях, включаючи медицину, освіту та економіку. Не виключено, що рік подарує людству важливі відкриття.

При цьому не обійдеться і без кризових ситуацій, якщо все-таки врахувати, рік якоїсь тварини приходить у 2025. Зіпсувати райдужну картину майбутнього може невизначеність, туманність перспектив, неготовність деяких людей до серйозних рішень та подолання складнощів, що виникають на шляху.

Діти, народжені у 2025 році

Знаючи, під яким знаком Зодіаку пройде новий 2025 рік за східним календарем, можна передбачити, які якості матимуть малюки, які з'явилися на світ у період з 29.01.25 по 16.02.26.

Зазначається, що діти, народжені на рік Змії:

 • неймовірно цікаві та допитливі;
 • наділені творчими талантами;
 • посидючі і добре навчаються у школі;
 • товариські, можуть бути душею компанії;
 • цілеспрямовані та вміють домагатися бажаного.

При цьому варто намагатися звести до мінімуму такі небажані прояви покровителя, як скритність, образливість і ревнивість, які в крайніх проявах можуть перерости в підлість і жорстокість.

Benmingnian (Рік долі)

Саме так називають у Китаї період, у якому править ваш покровитель. Вважається, що рік, якому опікується знак, що правив у період вашого народження, апріорі буде успішним і щасливим – роком долі.

Для кого 2025 рік буде роком долі

Щоб зрозуміти, рік якої тварини був у день вашого народження і чи буде для вас 2025 Benmingnian, звернімося до простої табличці.

Роки народження Вік у 2025 році
2013 12 років
2001 24 роки
1989 36 років
1977 48 років
1965 60 років
1953 72 роки
1941 84 роки
1929 96 років
1917 108 років

Ідеальним 2025 має стати для всіх тих, кому належить у цей період відсвяткувати своє 60-річчя (це люди, які з'явилися на світ у 1965 році), адже їх покровитель за народженням — Дерев'яна Змія.

Рік Змії для знаків Зодіаку

Змія, символ 2025 року, дружелюбна не всім тваринам зодіакального кола, тому експерти розробили рекомендації на наступний період для різних знаків, які допоможуть звести до мінімуму можливі ризики і досягти успіху.

 • Пацюкам в 2025 році варто стримати фантазію і звернути свій погляд на дійсність.
 • Бикам рік принесе успіх, як подяку за їхню працьовитість, яка дуже до вподоби новій покровительці.
 • Тиграм має бути складний період. Успіх якщо і буде досяжним, то тільки ціною неймовірних зусиль.
 • Кроликам (Котам) варто причаїтися на весь рік і не приймати жодних важливих рішень.
 • Дракони і Змії – споріднені душі, тому новий покровитель всіляко сприятиме будь-яким починанням Драконів. Головне – не намагатися стрибнути вище за свою голову.
 • Зміям 2025 рік обіцяє всілякі блага, але варто утихомирити в собі будь-які прояви гордині і стримувати агресивність.
 • Кінь також зможе легко досягти поставленої мети цього року, але важливо правильно розставити пріоритети і не розпорошувати сили на другорядні завдання.
 • Козе Змія благоволіє, але для досягнення успіху знадобиться максимальна концентрація, зібраність та дисциплінованість.
 • Мавпам належить весь рік боротися з недовірою та сумнівами, але якщо правильно розподілити сили та відкинути порожні коливання, то цілком можна досягти успіху.
 • Півням 2025 року варто проявити максимальну завзятість, не відступаючи від поставленої мети, навіть якщо шлях до неї виявиться неймовірно складним.
 • Собаці знадобиться все притаманне характеру безстрашність і завзятість, адже в наступному році їй доведеться не раз відстоювати свої інтереси.
 • Кабанам 2025 року варто проявити обережність. Не варто з головою занурюватися в сумнівний бізнес чи заводити романи на стороні. Це може скінчитися катастрофою.

Як залучити удачу у 2025 році

Знаючи, під заступництвом якоїсь тварини пройде 2025 рік, важливо постаратися якнайкраще їй догодити в новорічну ніч.

Як залучити удачу у 2025 році Змії

Експерти підготували для вас такі поради:

 1. Поспішайте прибрати з дому всі згадки про Дракон (символ року минає) адже Змія ревнива і може образитися.
 2. Використовуйте найрізноманітніші зображення нового покровителя – ялинкові іграшки, статуетки, свічки та ін.
 3. Новорічну ялинку варто прикрасити у жовто-зеленій або синьо-сріблястій гамі. Популярним буде і еко декор із іграшками із натуральних матеріалів.
 4. Поставте на стіл частування з курки, кролика, риби та морепродуктів – таке новорічне меню точно сподобається новому покровителю.
 5. Змія – гурман, тому у новорічному меню 2025 року мають бути найвишуканіші страви, а їхньому оформленню варто приділити особливу увагу.
 6. У декорі приміщення та столу повинен переважати зелений колір та натуральні матеріали.
 7. Новорічне вбрання має бути яскравим і блискучим (тут смаки Змії та дракона теж сходяться).
 8. Особливо актуальним у 2025 році буде зміїний візерунок, який можна використовувати у різних варіаціях – новорічна сукня, манікюр, аксесуари. Головне не переборщити, в образі має бути лише один зміїний елемент.
 9. Змія любить розкіш, тому жінкам варто доповнити святкову цибулю ювелірними прикрасами.
 10. Новий 2025 варто зустрічати в колі людей, яким довіряєте і по можливості без зайвого шуму.

Читайте також:

Схожі повідомлення

Залишити коментар

* Використовуючи цю форму, ви погоджуєтеся на зберігання та обробку ваших даних на цьому веб-сайті.